XPG Precog İnceleme

MH 751 kullanan birisi mikrofunu sevmemişti ek olarak anakartın ses kalitesi mutlaka iyi olmalı yoksa o kulaklıktan veirm alınmaz.

MH 751 kullanan birisi mikrofunu sevmemişti ek olarak anakartın ses kalitesi mutlaka iyi olmalı yoksa o kulaklıktan veirm alınmaz.
Alınır ama bazı sorunlarla karşılaşabilir. Hem zaten şuan MH752 nedense aynı fiyatta MH751 ile. Gelen ses kartı ucuz olsa da yetmesi lazım. Bu arada mikrofonu gayet iyi, kardeşim memnun olduğunu söylüyor. Ben de bir ara denemiştim fiyatı için iyi.

Tercih meselesi dediğim gibi. Artık üretilmediğinden pahalandı gibi geldi bana.

M40X ve Fiio Q1 ikilisini uzun süre kullandım, bass olarak M40X daha başarılıydı fakat diğer neredeyse her anlamda Precog daha iyi.

M40X ve Fiio Q1 ikilisini uzun süre kullandım, bass olarak M40X daha başarılıydı fakat diğer neredeyse her anlamda Precog daha iyi.
MH751, M40x'den malzeme kalitesi dışında her türlü daha iyi. Hem bunun amp/dac ihtiyacı yok diye biliyorum. XPG Precogla herhalde malzeme kalitesi dışında aynı seviye civarındadır. Precog'un daha iyi gibi göründü. Neyse, gereksiz uzattım. Sağ ol.

Önceki kulaklığımla ilgili her şeyi kaldırıp bu kulaklığı taktım, bütün USB portlarını denedim fakat bir türlü kulaklığı görmüyor. Precog'un ses kartının ışığı yanıyo fakat kulaklığın LED kısımları yanmıyor. Anakartımda Type-C girişi var. Oraya takıyorum hiç bir tepki yok, ses kartının ışığı bile yanmıyor. Ses aygıtını varsayılan olarak monitörüm seçiyo. Precog hiç bir şekilde algılanmıyor. Sizde böyle bi şey yaşadınız mı acaba?

Edit : Şimdi fark ettim kafamı sallayınca sağdaki sürücüden hafif tıkırdı sesi geliyo

Son düzenleme:
Led kısımlarını siz kumandadan kapatıp açıyorsunuz ama diğer bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım. Garantiye yollayıp sorununuzu çözdürebilirsiniz.

Led kısımlarını siz kumandadan kapatıp açıyorsunuz ama diğer bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım. Garantiye yollayıp sorununuzu çözdürebilirsiniz.
3.5mm jak ile bağladığımda ses veriyo fakat ses yongamdan dolayı tam verim alamıyorum. Belki sizde yaşamışsınızdır diye bir yazayım dedim. Bende garanti belgesi ve kulaklığın bölümlerini tanıtan daha büyük bir kağıt parçası üst üste katlanmış şekilde kartonumsu kutu ile asıl kulaklık kutusunun arasına sıkıştırılmış şekilde çıktı. Şimdi iade edilmiş ürünü yolladılar mı diye şüphe etmedim değil. Firma ismi vermek forumda uygun mu bilmiyorum ama tüm dünyada olan fakat Türkiye'ye sonradan gelmiş, ismi A ile başlayan N diye biten 6 harfli firma.

Son düzenleme:
Gerçekten çok kararsızım steelseries 5 mi yoksa bu mu bilemedim bir türlü, en nihayetinde bunda hi res sertifikası var.Yardımcı olur musunuz

Kusura bakmayın hortlatma olacak ama SE215 kullanan biri olarak memnun musunuz? Oyunlarda ve müziklerde nasıl? Monitör olması ne fark katıyor? 1000TL'ye değerse almayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…