Xprime king vs xDrive Bora/Anka

Boyut ve sünger boyut olarak Fabric daha kısa ve aralarında 10DNS lik sünger farkı var. Eğer boyunuz 180 veya altındaysa Winner, üstündeyse King Fabric alın.

Bende King modelini daha 20dk önce sipariş verdim. Gelince editlerim.
Yetkili kişi bana kaliteli farkı var dedi ama o kalite farkını detaylandırmadı..300 TL lik farkın sebebini arıyoruz.
Az önce görüştüm kendisiyle. Derisinden kumaşına, ayaklarına kadar kalite farkı varmış. King Fabric alacağım nasipse.
King Fabric sipariş verdim. Umarım bahsedildiği gibidir.

Son düzenleme:
Yetkili kişi bana kaliteli farkı var dedi ama o kalite farkını detaylandırmadı..300 TL lik farkın sebebini arıyoruz.
Az önce görüştüm kendisiyle. Derisinden kumaşına, ayaklarına kadar kalite farkı varmış. King Fabric alacağım nasipse.
King Fabric sipariş verdim. Umarım bahsedildiği gibidir.
Üründen memnun musun bende almayı düşünüyorumda?

Beyler King modeli geldi araya pandemi girdiği için gecikti gibi oldu ama yine söz verdikleri 7-10 iş gününün 8. gününde geldi. Koltuk gerçekten güzel yani az biraz terletiyor ve kollar bana göre çok geniş kalıyor yani 185 boyum 90 kilom var koltuk ona rağmen geniş kalıyor bazı arkadaşlar dar geliyor oturma alanı demiş ama bu koltuğunda oturma alanı darsa eğer kendilerine özel yaptırmaları lazım. Kısacası az terletmesi var 3-4 saat sonra bi nemlendiriyor hafif ama normal sayılabilir o. Bu kadar kısa kullanınlarım sonucu değerlendirmem.

Üründen memnun musun bende almayı düşünüyorumda?
Kocaman görünüyor. Ben 175 boy ve 85 kiloyum. Ebat olarak gayet uygun fakat bir süre almamanızı tavsiye ederim çünkü kutunun içinde herhangi bir muhafaza yok, direkt poşetlerinin içinde. Bu konuyla ilgili bir düzeltmeye gideceklermiş. Çünkü kargoda gelirken çok hoş şeyler olmayabiliyor. Kendileri ile iletişimde kalın. Tatillerde bile cevap veriyorlar. Gecenin köründe bile. Özellikle whatsapp üzerinden.
İki konuda sorun var bana gelen üründe. Durumu bildirdim hem yazılı hem görsel. Dünden beri cevap bekliyorum. Bakalım bu hatalarını derecekler mi...

Son düzenleme:
Boyut ve sünger boyut olarak Fabric daha kısa ve aralarında 10DNS lik sünger farkı var. Eğer boyunuz 180 veya altındaysa Winner, üstündeyse King Fabric alın.

Bende King modelini daha 20dk önce sipariş verdim. Gelince editlerim.
Teslim almışsınız yorumlar görünmedi de. konuyu hortlatıyorum müsadenizle bir kaç sorum olacak.
Kocaman görünüyor. Ben 175 boy ve 85 kiloyum. Ebat olarak gayet uygun fakat bir süre almamanızı tavsiye ederim çünkü kutunun içinde herhangi bir muhafaza yok, direkt poşetlerinin içinde. Bu konuyla ilgili bir düzeltmeye gideceklermiş. Çünkü kargoda gelirken çok hoş şeyler olmayabiliyor. Kendileri ile iletişimde kalın. Tatillerde bile cevap veriyorlar. Gecenin köründe bile. Özellikle whatsapp üzerinden.
İki konuda sorun var bana gelen üründe. Durumu bildirdim hem yazılı hem görsel. Dünden beri cevap bekliyorum. Bakalım bu hatalarını derecekler mi...
Problemlerinizi giderdiniz mi hocam ne durumdasınız ?

Teslim almışsınız yorumlar görünmedi de. konuyu hortlatıyorum müsadenizle bir kaç sorum olacak.

Problemlerinizi giderdiniz mi hocam ne durumdasınız ?
Konuyla ilgilendiler, sorunlu kısımların yenisini göndereceklerini söylediler. Her nedense süre uzadı. Bu hafta içi gelmesi gerekiyor artık.
Oturak bugün geldi ama sağ kolçak gönderilmemiş her nedense. yarım saat önce whatsapp dan mesaj attım açmadan önce cevap gelmişti. İşten yeni geldiğim için gün içinde açamamıştım evde olmadığımdan. Bendekinden düzgün duruyor ama daha rahatsız edici bir durum fark ettim elime alır almaz. O da bu gönderilen oturağın süngerinin bendekinin çok belirgin şekilde yumuşak olması. Neden anlamadım. Acaba yanlış modelinkini mi gönderdiler bilmiyorum henüz. Kontrollü gönderilsin diye sürekli irtibattaydım halbuki. Az önce mesaj yazdım ama henüz cevap gelmedi. Gece gece tadım kaçtı.

Güncelleme: Mesajıma cevap gönderdiler şimdi. Hatta video çektim gönderdim anlatabileyim diye. Elle bakılmadan anlaşılama elbette. İmkansız dedi görüştüğüm kişi. Ben gerekirse kendi aracımla oturakları o kadar saat gidip götüreceğim. Çok tatsız bir durum bu gerçekten. Ne hevesim kaldı nede bir şey...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı