Xprime king vs xDrive Bora/Anka

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Dostlar oyuncu koltuğu alacağım fakat çok arada kaldım. Ofisel'in ürettiği xprime king hoş bir koltuk gibi gözüküyor fakat acaba sadece görüntü mü? Malzeme kalitesi ve konfor çok önemli. Bütçem 1000-1200 civarında xDrive alırsam ikinci el almayı düşünüyorum. Neredeyse kullanılımış daha fileleri üstünde olan koltuklar var. xDrive koltuklarını İzmir/Karabağlar şubesine gidip deneme fırsatım var fakat ofisel için çok yok. Bu koltuklar hakkında fikri olan ve bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :).

XDrive Sancak modelini aldım 2 hafta önce. Almadan önce kafamda soru işaretleri vardı ama şuan iyi ki almışım diyorum. Bütçeniz doğrultusunda bu koltuğu inceleyebilirsiniz.

Ofisel için bir yorum yapamıyorum çünkü bir bilgim yok. Fakat Trendyol'da diğer satıcılara göre puanı oldukça düşük kalmış. Bence XDrive alın. Sancak modeli "sıfır" olarak bütçeniz doğrultusunda bulunabiliyor. Ben 2 hafta önce 1103 TL'ye almıştım.

Düzenleme: 20 gün olmuş.

Arkadaşlar merhaba;

Ofisel'den daha önce Alpha oyuncu koltuğu modelini satın almıştım ve ürün fiyatı 729.90 TL idi. Görüntüsü harikaydı fakat fiyatı düşük görünce bir çekinmiştim fakat firma ile görüşüp satın almıştım. Tam 5 aydır kullanıyorum ve açıkçası kendi adıma çok memnun kaldım.

Xprime Oyuncu Koltukları Sandalye ve Oyuncu Koltukları Merkezi - Ofisel

Hocam bir yazınızda Bulls modelini aldığınızdan ve kullandığınızdan bahsetmişsiniz. Şimdi ise Alpha modelini aldığınızı ve uzun süredir kullandığınızı söylüyorsnuz. Yanlış anlamayın ama nasıl oldu bu :D.

Son düzenleme:
Dostlar oyuncu koltuğu alacağım fakat çok arada kaldım. Ofisel'in ürettiği xprime king hoş bir koltuk gibi gözüküyor fakat acaba sadece görüntü mü? Malzeme kalitesi ve konfor çok önemli. Bütçem 1000-1200 civarında xDrive alırsam ikinci el almayı düşünüyorum. Neredeyse kullanılımış daha fileleri üstünde olan koltuklar var. xDrive koltuklarını İzmir/Karabağlar şubesine gidip deneme fırsatım var fakat ofisel için çok yok. Bu koltuklar hakkında fikri olan ve bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :).
Merhabalar, bende iki marka arasında kaldım. Hangisini tercih ettiniz ve neden tercih ettiniz açıklar mısınız? Bu arada terleme yapıyor mu aldığınız model onuda yazarsanız çok güzel olur.

Bende sizin gibi arada kalmıştım şuan xDrive almaya kesin karar verdim xPrime için çok araştırdım fakat önüme hep bunun gibi konular çıktı. Piyasaya yeni girmiş malzemesi kalitesi belli olmayan bir markadan alışveriş yapmayın derim.
Birde xDrive akdeniz veya kasırga modelleri arasında kaldım ancak boyum 1.78 kilomda 82 sizce bu 2 modelden hangisi veya önerebileceğiniz başka bir model var mı?

Bende sizin gibi arada kalmıştım şu an xDrive almaya kesin karar verdim xPrime için çok araştırdım fakat önüme hep bunun gibi konular çıktı. Piyasaya yeni girmiş malzemesi kalitesi belli olmayan bir markadan alışveriş yapmayın derim.
Bir de xDrive Akdeniz veya kasırga modelleri arasında kaldım ancak boyum 1.78 kilomda 82 sizce bu 2 modelden hangisi veya önerebileceğiniz başka bir model var mı?

Bana sorarsan 15'li̇ modelini tercih etmen daha mantıklı olur çünkü boy ve kilo ölçülerine denk geldiği için hem vücudunu tam sarar hem de boyun yastığıda tam olması gerektiği yerde olacağından daha rahat edersin, paranda cebinde kalır. Zaten modeller arasında malzeme kalitesi olarak bir fark yokmuş söylediklerine göre.

Ben İstanbul'da xprime ve xDrive mağazasına birebir gittim arkadaslar ve kesinlikle xprime king modeli diyorum. En önemlisi xprime kalitesi XDrive'dan daha iyi. Mesela xprime 60+ diyor fakat XDrive'dan cok daha kaliteli diyebilirim. XDrive'da bir kurumsallık göremedim, mağazasında ukala satış danışmanı beni sinir etti.

Xprime mağazası ise telefonda bilgi aldim ve pendik mağazasına gittim, ciddi anlamda kurumsallaşmış bir firma diyebilirim. Güleryüzlü hizmet ve ürün kalitesi ciddi anlamda xprime king modelinde iyi. 2 aydir king modelini kullaniyorum ve cok memnunum.

Xprime king modelini ben begendim ve cok memnunum. Kesinlikle öneririm arkadaslar. 😊

Beyler araştırdım bende alacağım. Amotisör kalitesi aynı, sünger aynı, ayaklar ikiside krom zaten. Ben Akıncı ile King arasında kaldım. Biri 1700tl biri 1200tl indirim kodu da var 1125tl oluyor. Ben bu farka değecek bi farklılık göremedim. Xprime' la hiçbir bağlantım yok bu arada yanlı savunduğum düşünülebilir. Alacağım P.tesi siparişi vereceğim gelince editlerim.

Xprime King Fabric alacağım bende sanırım.. King Fabric ile Winner arasındaki farkı söyleyebilecek biri var mı ?? 300TL fark var.

Son düzenleme:
Xprime King Fabric alacağım bende sanırım.. King Fabric ile Winner arasındaki farkı söyleyebilecek biri var mı ?? 300TL fark var.
Boyut ve sünger boyut olarak Fabric daha kısa ve aralarında 10DNS lik sünger farkı var. Eğer boyunuz 180 veya altındaysa Winner, üstündeyse King Fabric alın.
Bende King modelini daha 20dk önce sipariş verdim. Gelince editlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı