XRades mouse pad alınır mı?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. 90x40 cm xrades mouse pad almayı düşünüyorum. Forumda çok övülüyor ama tekrardan bir sorayım istedim.

- Kumaşı, baskısı nasıl?

- Hızı nasıl? Hızlı fare hareketlerinde iş görür mü?

Xrades ve Porge'ye bak hangisini beğenirsen onu al. İkiside aynı fiyatlardaki öbür mouse padlere göre eşit derecede iyiler.

Xrades ve Porge'ye bak hangisini beğenirsen onu al. İkiside aynı fiyatlardaki öbür mouse padlere göre eşit derecede iyiler.
Hocam XRades şu an 140 TL görünüyor Porge'ye göre 40 TL daha ucuz. O yüzden sanırım alacağım.

İlla masa boy istemiyorsanız bence 20 lira daha fazla verip bunu almak daha mantıklı.
Hocam renkli bir şey istiyorum masayı biraz hareketlendirmek istiyorum ama yine de teşekkür ederim.

Hocam ben de 70x30 ya da 90x40 modelini düşünüyorum xradesin. Elinize ulaştığında deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Tabii ki.

Hocam ben de 70x30 ya da 90x40 modelini düşünüyorum xradesin. Elinize ulaştığında deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Ben 90x40 olanını kullanıyorum. Siyah aldığım için baskı kalitesine kendim bir şey diyemiyorum ama kalitesi övülüyor. Sağ altta küçük bir dikiş attı, benim hor kullandığım kısımlarda bir şey yok. Öneririm yani fiyatına göre gayet iyi.

Geri
Yukarı