Xrades mouse pad nasıldır?

cyhngns12

Hectopat
Bu mouse pad hakkında birçok öneri var. Çoğunu okudum fakat tam emin olamadım. Öncelikle bu mousepadin yüzeyi nasıldır? Speed mi yoksa Control mü? Veya dikilmiş gibi mi yoksa SteelSeries yüzeyi (pürüzsüz) gibi mi? Fiyatı çok uygun ve değerlendirmeleri çok olumlu. Fiyat aralığı 50 TL altında olacak şekilde (70x30 - 90x40 hariç) mouse pad önerilerinizi de bekliyorum. İyi günler şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşın gösterdiği gibi değil de daha pürüzsüz bir yüzeye sahip olan bir mousepad var mıdır?
https://www.hepsiburada.com/inca-im...e-kaucuk-mouse-pad-ozel-boyut-pm-HB000003RXSO Bunu da vatan bilgisayarda canlı olarak gördüm ve yüzeyi çok güzeldi. Nasıl yapayım?

7 ay önce Steelseries QCK'den Xrades'e geçtim. QCK'e göre biraz daha pürüzsüz. Onun dışında kaliteli. Çamaşır makinesine falan da attım dikişleri sökülmedi, rengi atmadı.

Yüzeyi attığım videodaki gibi nokta nokta olsun istemiyorum QCK da öyle değil sonuçta değil mi?

Mouse pad ciddi işcilik ve teknoloji gerektiren bir ürün değil. Bazı mousepadlerin (genellikle merdiven altı üretim olurlar) yüzeyleri o kadar amatör ve ucuz işcilikle yapılmıştır ki mousepad'i koyduğunuz zemini hissedersiniz. Bu durum kayganlığı hem azaltır hem de hissiyat berbat olur. Bu olay hatta HyperX Fury s Speed gibi pahalı mousepadlerde olabiliyor. Xrades kayganlık ve hissiyat anlamında olsun gayet kaliteli, kendim kullanıyorum. Yüzeyini beğenmezseniz iade edebilirsiniz o noktalar benim kullandığım xrades mousepad'de yok.

Yüzeyi attığım videodaki gibi nokta nokta olsun istemiyorum Qck da öyle değil sonuçta değil mi?
Steelseries QCK ile Xrades arasında pek bir fark yok. Xrades daha önce de söylediğim gibi biraz daha kaygan geliyor bana.
Fotoğraf da ekliyorum belki daha iyi anlaşılabilir.
IMG_20210627_190037.jpg

Mouse pad ciddi işcilik ve teknoloji gerektiren bir ürün değil. Bazı mousepadlerin (genellikle merdiven altı üretim olurlar) yüzeyleri o kadar amatör ve ucuz işcilikle yapılmıştır ki mousepad'i koyduğunuz zemini hissedersiniz. Bu durum kayganlığı hem azaltır hem de hissiyat berbat olur. Bu olay hatta HyperX Fury s Speed gibi pahalı mousepadlerde olabiliyor. Xrades kayganlık ve hissiyat anlamında olsun gayet kaliteli, kendim kullanıyorum. Yüzeyini beğenmezseniz iade edebilirsiniz o noktalar benim kullandığım xrades mousepad'de yok.
Steelseries QCK ile Xrades arasında pek bir fark yok. Xrades daha önce de söylediğim gibi biraz daha kaygan geliyor bana.
Fotoğraf da ekliyorum belki daha iyi anlaşılabilir.
Eki Görüntüle 1085802
İkinize de çok teşekkür ederim. 40x40 siyah almayı düşünüyorum nereden almamı önerirsiniz?

Geri
Yukarı