XRancer Oyuncu koltuğu hakkında

deneyiminiz nasıl geçiyor bende almayı düşünüyorum
Bugün kullanalı 1 ay oldu. Yamukluk büyük ihtimalle ayaklardan kaynaklanıyor. Eğer eğim kısmını öne veya arkaya denk getirebilirsem sıkıntı olmuyor. 180 derece yattığım zaman ise sırt kısmındaki yamukluktan dolayı sola doğru eğim oluyor. Pek yatmadığım için bunu görmezden geliyorum. Kolçakların berbatlığı konusunda fikrim hâlâ aynı, hatta aşağı yukarı indirirken daha da zorlanmaya başladı. Bel yastığı biraz sert geliyor o yüzden uzun kullanımda rahatsız ettiği için yastığın üstüne bir tane yumuşak bir yastık koyuyorum. Boyun yastığı da sert fakat boyun yastığı sert olması benim için daha iyi. Boyun yastığı sert olunca ense kısmını dolduruyor, diğer koltukların boyun yastıkları yumuşak oluyordu. Yamukluk harici koltuk rahat fakat oturma yerinin biraz daha geniş olmasını isterdim. Sebebiyse kumaş kısımları yumuşak fakat bacaklarımın kenarına değen yerler sert olmasından dolayı çok uzun zaman oturduğumda o kısım acıtıyor. Son olarak bugün sırt kısmındaki yamukluğun nedeni acaba "alyanlar mı gevşek" diye kontrol etmek için üstündeki kabı çıkardım ve 180 derece yatmamı sağlayan mekanizmayı bulduğum şeklin fotoğrafını yükledim. Bastırdığım zaman yerinden oynatamadım fakat demiri yamultmuş. Bu biraz beni korkuttu.

Dosya Ekleri

• koltuk.jpeg
    koltuk.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 224
  • koltuk2.jpeg
    koltuk2.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 217
Arkadaşlar ben de boss olmayan modelden aldım sırt yastığını çıkarttım sert geldi bana da boyun yastığı takılı.3. Güne geldim fakat koltuk sağa doğru eğiliyor sanırım.Hissedebiliyorum.Kolçaklar cidden berbat sağ taraftaki bir kere takılı kaldı sol taraftaki normal,butonları sert şuanlık gözlemlediklerim bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı