XRancer Oyuncu koltuğu hakkında

xrancer.com sitesinden almış olduğum 2 adet XRancer Classic Black ekstra oyuncu koltukları oturma kısmı yamuk olarak montajlı halde elime ulaştı. İnternet sitesindeki numaradan destek talep ettim ancak bunun normal bir durum olduğunu düzeltebilmem için plastik parçalar gönderdiklerini belirttiler. Oturma kısmının köşe uzunlukları bariz farklılık göstermesini ve ilgili kişinin saygısız ve çözüm yerine kabullendirmeye yönelik davranışları nedeniyle iade etmeye karar verdim. Ancak yine aynı ilgili kişi iade talebimin keyfi olduğunu ve kendilerini mağdur etmeye yönelik davranışta bulunduğumu ve bunun yanlış olduğunu belirterek bana Online alışveriş yapmamam gerektiğini önemle dikte etti. Şirket ünvanlarını paylaşmamakta ısrarcılar ve iade kargo ücretini ısrarla karşılamıyorlar.
İlgili şirket numarası +905*******37
Sipariş no: 12982
Fatura kesmediler.
Her şeye gerek yok diyorlar.
Kesinle böyle bir firmaya gerek yok.
Dikkatinize sunarım.
Fatura kesildi, iade bu hafta yapılacak. Bilginize sunarım.
Teşekkürler, desteğiniz için.
Ben hala kullanıyorum memnunum. Zorla ikna ettirip fatura kestirdim.
Buyrun şirket bilgileri,
Eki Görüntüle 1209265

Daha önceki mesajlarınıza bakılırsa X Drive kıllanıcısısınız belki de 10 dan fazla mesajınız var büyük ihtimalle sadece X drive kullanıcısınız kullanıcısı olmadığınız xrancer rampage ve daha bir çok firma hakkında kötü yorumlar yapmışsınız daha öncez ki yazdığınız mesajlara bakarsak bu mesajıda ne niyetle yazdığınız belli oluyor Kullanıcısı olmadığınız koltuklar hakkında kötü yorum yaparak ne elde etmeye çalışıyorsunuz ya siz her koltuktan birer tane evinize almış hepsini denemiş ona göre yorum yapıyorsunuz ya da sadece Xdrive kullanıyosunuz ya da başka bir amaçla bu mesajı yazıp bütün koltuk firmalarını kötülüyorsunuz amacınız sadece Türkiye’de Xdrive ın satılması mı Xdrive firmasını her platformda övmek ve diğer bütün koltuk firmalarını da her platformda kötülemek için bir anlaşma mi hazırladınız böyle yaparak X Drive ıda zan altında bırakıyorsunuz lütfen böyle şeyler yapmayın hiç gerek yok Xdrive çok köklü bir firma ve sizin gibi insanların bu tür yorumlarına ihtiyaçları yok

Ve ayrıca benim gibi akıllı her insanın yaptığı gibi diğer mesajlarınıza bakarak bu yaptığınızın ne anlama geldiğini tüm okuyanlar anlayacaktır.

Daha önceki mesajlarınıza bakılırsa X Drive kıllanıcısısınız belki de 10 dan fazla mesajınız var büyük ihtimalle sadece X drive kullanıcısınız kullanıcısı olmadığınız xrancer rampage ve daha bir çok firma hakkında kötü yorumlar yapmışsınız daha öncez ki yazdığınız mesajlara bakarsak bu mesajıda ne niyetle yazdığınız belli oluyor Kullanıcısı olmadığınız koltuklar hakkında kötü yorum yaparak ne elde etmeye çalışıyorsunuz ya siz her koltuktan birer tane evinize almış hepsini denemiş ona göre yorum yapıyorsunuz ya da sadece Xdrive kullanıyosunuz ya da başka bir amaçla bu mesajı yazıp bütün koltuk firmalarını kötülüyorsunuz amacınız sadece Türkiye’de Xdrive ın satılması mı Xdrive firmasını her platformda övmek ve diğer bütün koltuk firmalarını da her platformda kötülemek için bir anlaşma mi hazırladınız böyle yaparak X Drive ıda zan altında bırakıyorsunuz lütfen böyle şeyler yapmayın hiç gerek yok Xdrive çok köklü bir firma ve sizin gibi insanların bu tür yorumlarına ihtiyaçları yok

Ve ayrıca benim gibi akıllı her insanın yaptığı gibi diğer mesajlarınıza bakarak bu yaptığınızın ne anlama geldiğini tüm okuyanlar anlayacaktır.
Bence sen Xrancer çalışanı falansın ve kendini küçük düşürüyorsun. Faturayı müşterinin zorla çıkarttırması ne anlama gelir biliyor musunuz siz? Madem vergi kaçırmıyorlar neden bu madar uğraştırıyorlar? Arkadaşın yorumunda bir yanlışlık göremiyorum, firmanın müşteriyi kargo ücretini ödemeye zorlaması gibi bir saçmalık kabul edilemez, ayrıca ürünle sorun yaşıyan birden fazla kişi var. Ek olarak Xdrive en iyi firma da değil zaten ama böyle çöp firmaların vergi kaçırmasına yardımcı olmak yerine Xdrive veya Hawk gibi markalar tercih edilmeli. (Daha yüksek bütçelerde daha iyileri var tabii ki)

Bence sen Xrancer çalışanı falansın ve kendini küçük düşürüyorsun. Faturayı müşterinin zorla çıkarttırması ne anlama gelir biliyor musunuz siz? Madem vergi kaçırmıyorlar neden bu madar uğraştırıyorlar? Arkadaşın yorumunda bir yanlışlık göremiyorum, firmanın müşteriyi kargo ücretini ödemeye zorlaması gibi bir saçmalık kabul edilemez, ayrıca ürünle sorun yaşıyan birden fazla kişi var. Ek olarak Xdrive en iyi firma da değil zaten ama böyle çöp firmaların vergi kaçırmasına yardımcı olmak yerine Xdrive veya Hawk gibi markalar tercih edilmeli. (Daha yüksek bütçelerde daha iyileri var tabii ki)
Ben hiçbir yerin çalışanı değilim koltuk araştırıyorum yorumlara baktım herkes gibi sadece bu arkadaşın yazdıkları dikkatimi çekti ve daha önce neler yazmış diye baktım ve bir sürü xdrive ı öven ve bir çok firmayı kötüyen bir sürü mesaj vardı mantık yürütünce neyin ne olduğu anlaşılıyor. Ben ordaki xrancer veya rampagenin calışanı olsam bu firmaları öven veya sorunları halletmeye çalışır bir tavırda mesajlar yazardım. Evet bana göre en iyi oyuncu koltugu firması xdrive bu benim düşüncem sonuçta . Kimseye bu konuyu dikte etmeye çalışmıyorum.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovalar adam yaşanan duruma yorum yapmış yasalar göre gayette doğru konuşmuş. Seninde bunu yapmak yerine adama laf etmen bendede bir şüphe uyandırmadı değil daha bugün katılmışsın foruma direk adama sallamışsın bende kulanıyorum bende öneriyorum o zaman bende xdrivela senin söylediğin gibi sözleşmemi yapmış oluyorum. Ayriyeten tüm markaları evine alman gerek demişsin discordda gamer topluluğum var benim çoğu kişi farklı markalar kullanıyor ekipten burdan biliyorum mesela ben hangi markada noluyo yani hepsinin evimde olması gerekmiyo umarım görüşlerin değişirde insanlarla uğraşıp konuları saptırmak yerine markalar hakkında yorum yapsak daha doğru olacaktır.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovalar adam yaşanan duruma yorum yapmış yasalar göre gayette doğru konuşmuş. Seninde bunu yapmak yerine adama laf etmen bendede bir şüphe uyandırmadı değil daha bugün katılmışsın foruma direk adama sallamışsın bende kulanıyorum bende öneriyorum o zaman bende xdrivela senin söylediğin gibi sözleşmemi yapmış oluyorum. Ayriyeten tüm markaları evine alman gerek demişsin discordda gamer topluluğum var benim çoğu kişi farklı markalar kullanıyor ekipten burdan biliyorum mesela ben hangi markada noluyo yani hepsinin evimde olması gerekmiyo umarım görüşlerin değişirde insanlarla uğraşıp konuları saptırmak yerine markalar hakkında yorum yapsak daha doğru
Doğru söyleyeni 9 köyden kovalar adam yaşanan duruma yorum yapmış yasalar göre gayette doğru konuşmuş. Seninde bunu yapmak yerine adama laf etmen bendede bir şüphe uyandırmadı değil daha bugün katılmışsın foruma direk adama sallamışsın bende kulanıyorum bende öneriyorum o zaman bende xdrivela senin söylediğin gibi sözleşmemi yapmış oluyorum. Ayriyeten tüm markaları evine alman gerek demişsin discordda gamer topluluğum var benim çoğu kişi farklı markalar kullanıyor ekipten burdan biliyorum mesela ben hangi markada noluyo yani hepsinin evimde olması gerekmiyo umarım görüşlerin değişirde insanlarla uğraşıp konuları saptırmak yerine markalar hakkında yorum yapsak daha doğru olacaktır.
İşte bende tam bundan bahsediyorum Kullanıcı olsam bir koltuğun iyi veya kötü yorumunu yaparım. Farkındaysan hiçbir markanın koltuğu hakkında yorum yapmadım kafamdaki koltukla ilgili sorularım vardı cevap bulmaya çalıştım. Bu bildiğim kadarıyla xrancer şikayet bölümü. Arkadaşta kullanıp koltukda şikayet ettiği şeyleri yazabilirdi. Xdrive xrancer karşılaştırma konusu değil. Oyle olsaydı herkes yazardı altına düşüncesini zaten. Başlatılan konu başka bu yorumda da hep bir firmayı öven diğer bütün firmaları çöpe atan bir yorumcu oldugu için doğal olarak şüphelendim. Başka neler yazmış diye baktığımda da belki de 10 dan fazla başka yerlerdeki yorumlarda hep xdrive öven başka firmaları da kötüleyen bir tavır takınmış sizin gibi bir çok koltuğu görme deneme fırsatı olmuşsa tabiki de bu konudaki görüşleri merak edilir

Şimdilik deneyimleye devam etmek istiyorum. Bir gelişme olursa buraya yazacağım tekrardan.
merhaba son durum nedir bende bir koltuk arayışı içindeyim ve gözüme bu çarptı
Şimdilik deneyimleye devam etmek istiyorum. Bir gelişme olursa buraya yazacağım tekrardan.

Merhaba naptınız bende koltuk almak istiyorumda gözüme bu marka takıldı.

merhaba son durum nedir bende bir koltuk arayışı içindeyim ve gözüme bu çarptı

Merhaba naptınız bende koltuk almak istiyorumda gözüme bu marka takıldı.
Ben ilk modellerini kullanıyorum ve memnun değilim, önermiyorum. Şu an başka modellerini de satıyorlar. Onlar nasıldır bilmiyorum.

Güncelleme: Ağustos ayında kırılan koltuğun alt kısmı tekrar kırıldı ve firma ile tekrar iletişime geçtim. Fotoğraf atmam istendi ve "fotoğrafta belli olmadığını, oturunca sola doğru yattığını" belirttim. "Fotoğrafta belli olmadı diyen tek müşterimizsiniz" diye cevap aldım. Fotoğraf attım ve bu sefer de "fotoğrafta bir şey gözükmüyorsa sorun yoktur. Kullana kullana sola doğru yatmıştır ve bu da normal bir şey, bir şey yapamayız" diye cevap aldım. Ayıplı ürün satmaktan Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçemi yolladım. Firma sahibinin değiştiğini belirtmişlerdi ama değişmemiş, aynı kişilermiş. Ben bu kişilerle uğraşmaktan sıkıldığım için Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçe verirken onarım olarak değil, direkt para iadesi istediğimi belirterek dilekçemi verdim. "Forumda tekrardan ürünün tanıtımını yapacağımı" söylediğimde "tehdit mi ediyorsunuz?" diye cevap aldım. Ürün tanıtımı yapmak ne zamandır tehdit olmuş arkadaşlar? 😀 İsteyen alsın, isteyen almasın. Ben yaşadıklarımı anlatarak ürün tanıtımı yapıyorum. Yazdıklarımda yalan yok kötüleme yok. Kötüleme olarak algılıyorlarsa demek ki kötü bir şey yapıyorlar ve onlar da bunun farkında ki tehdit ettiğimi düşündüler. Kim nasıl anlamak isterse anlasın. 🙃
Güncelleme 2: Ayıplı ürün olmasından dolayı para iadesi istediğimi belirterek Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçe vermiştim ve firma yalan ifade vererek işin içinden sıyrılabileceğini sandı fakat eve bilirkişi geldi. Bilirkişinin incelemesinden dolayı mahkeme beni haklı bularak para iadesi kararına vardı.

Son düzenleme:
Merhasbalar hocam sizce şuan alınır mı?
Kullanmadığım için bir şey demek doğru olmaz ama yeni ürünlerini kullanan birkaç kişi gördüm ve memnun olduğunu gördüm. Dışarıdan duyduklarıma göre yeni ürünleri alınır. Hatta koltuk enlemesine göre geniş olduğu için baya rahat ettiklerini söylüyorlar. Fakat bana karşı tavırları hiç profesyonelce değildi. Umarım esnaf ağzından çıkıp profesyonelleşmişlerdir yoksa bir sorun yaşarsanız benim gibi dava açmanız gerekir.

Geri
Yukarı