Xz1 vs Mi6 vs Nokia 8

Zerostike

Kilopat
Daha fazla  
  • Xz1 2000TL
  • Mi6 2300TL
  • Nokia 8 2000TL
Hangisini önerirsiniz?
Başka öneriler de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi mix 2'nin fiyatı yüksek, Mi8 SE ise bu modellerden daha düşük bir işlemciye sahip diye biliyorum. Fiyatı sizce kaç olur?
Snapdragon 710, yapay zeka teknolojisine sahip. 14 nanometre işlemcilere göre %14 daha fazla güç ve enerji verimliği sağladığını da göz önünde bulundurmak gerek. Sayısal olarak düşük olabilir fakat bu yetersiz, güçsüz olduğu anlamına gelmiyor.

Bu arada, benim de tavsiyem Nokia 8. Alternatif olarak Moto Z düşünebilirsiniz. 2016 çıkışlı bir telefon, fiyatı daha uygun. Özellikleri ve işletim sisteminin Oreo olması nedeniyle hala güncel olduğunu söyleyebilirim.

Son düzenleme:
Mi mix 2'nin fiyatı yüksek, Mi8 SE ise bu modellerden daha düşük bir işlemciye sahip diye biliyorum. Fiyatı sizce kaç olur?
Mi 6 ile Mi Mix 2 arasında 100 TL fark var. Çıkış fiyatı ne kadar olur bilmiyorum ama bence bütçenize uyar ve çıkmasına çok yok diye biliyorum.

Nokia 8 tercih ediniz. Nokia 8 ekran konusunda daha iyi, arkada iki kamerasıyla, pil olarak, güncelleme alma konusunda xz1 modelinin her halükârda önünde bir modeldir.
Kamera konusunda XZ1 daha iyi geldi bana. Mağazaya gidip bakmıştım. Diğer konuları bilemiyorum araştırmak lazım. Z3 Compact kullanıyorum çok problem yaşamadım. Nokia güzel telefon. Bence mağazaya gidip görülmesi lazım.

Kamera konusunda XZ1 daha iyi geldi bana. Mağazaya gidip bakmıştım. Diğer konuları bilemiyorum araştırmak lazım. Z3 Compact kullanıyorum çok problem yaşamadım. Nokia güzel telefon. Bence mağazaya gidip görülmesi lazım.
Devasa farklar olacağını sanmıyorum. Nokia 8'in ön kamerası video olarak daha başarılı çünkü 4K videolar çekebiliyor. Arka kamera olarak ise bokeh çekimlerde Nokia 8 bir üstünlük sağlayacaktır. Sony fotoğraf olarak öndedir ama Nokia'nında geri kalır yanı yok.
Eģer kameraya bu kadar önem veren bir arkadaş ise S7 modeline'de yönelebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı