Yabancı arkadaşım hakaret olarak "Spruce" kelimesini kullanıyor

Brjokabralis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İrlanda'lı bir arkadaşım bana hakaret ederken "spruce" diyor. "spruce" kelimesini arattım fakat ladin anlamına geldiğini görüyorum. Belki de "odun" anlamı taşıyordur diye düşünüyordum fakat kullandığı cümlelerdeki "spruce" aslında bir küçümseme anlamı taşıyormuş gibi hissediyorum. Hatta yanında "sprouter" da diyor. Bu onun memleketinde bir anlam taşıyor olabilir mi? Veya bu kelimelerin farklı bir anlamı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. İrlanda'lı bir arkadaşım bana hakaret ederken "spruce" diyor. "spruce" kelimesini arattım fakat ladin anlamına geldiğini görüyorum. Belki de "odun" anlamı taşıyordur diye düşünüyordum fakat kullandığı cümlelerdeki "spruce" aslında bir küçümseme anlamı taşıyormuş gibi hissediyorum. Hatta yanında "sprouter" da diyor. Bu onun memleketinde bir anlam taşıyor olabilir mi? Veya bu kelimelerin farklı bir anlamı olabilir mi?

Süslü püslü demekmiş. Sevgiliniz mi?

To get a broom or circular pole or something similar to that shoved up your anus hole.
Makat deliğinize bir süpürge veya dairesel bir direk veya buna benzer bir şey sokmak için.

Hocam o arkadaş sizin bildiğiniz arkadaşlara benzemez.size d!ldo demek istiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı