Yabancı Dizi Önerileriniz - 2018

Brvortex

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Sosyal'ciler, yanlış görmediysem en son yapılan dizi önerilerinden biraz zaman geçmiş. Bu konu da herkesin kendisine göre en güzel yabancı dizileri önermesini istiyorum. Yabancıdan kastettiğim Amerikan dizisi değil tabiki de.

Benim sizlere önerilerim(Bu işlerin meraklısıyımdır);

• Dark(Alman Dizisi) - Gerilim (Netflix'de yayınlanan ilk Alman dizi serisidir.)
  • The Walking Dead -Drama, Korku, Gerilim (En çok takipçi sayısına sahip Z dizi serisidir.)
  • 13 Reasons Why - Drama, Gizem (Ergen dizisidir haberiniz olsun.)
  • The 100 - Bilim Kurgu, Gizem, Drama (Dünya'nın radyasyon dolu bir yer olduğunu düşünebiliyor musunuz?(zaten öyle))
  • Sherlock - Suç, Drama, Gizem (Aralarından en sevdiğim)
Sıra sizde arkadaşlar, önerilerinizi bekliyorum. İyi Sosyal'ler dilerim!

Merhaba Sosyal'ciler, yanlış görmediysem en son yapılan dizi önerilerinden biraz zaman geçmiş. Bu konu da herkesin kendisine göre en güzel yabancı dizileri önermesini istiyorum. Yabancıdan kastettiğim Amerikan dizisi değil tabiki de.

Benim sizlere önerilerim(Bu işlerin meraklısıyımdır);

• Dark(Alman Dizisi) - Gerilim (Netflix'de yayınlanan ilk Alman dizi serisidir.)
  • The Walking Dead -Drama, Korku, Gerilim (En çok takipçi sayısına sahip Z dizi serisidir.)
  • 13 Reasons Why - Drama, Gizem (Ergen dizisidir haberiniz olsun.)
  • The 100 - Bilim Kurgu, Gizem, Drama (Dünya'nın radyasyon dolu bir yer olduğunu düşünebiliyor musunuz?(zaten öyle))
  • Sherlock - Suç, Drama, Gizem (Aralarından en sevdiğim)
Sıra sizde arkadaşlar, önerilerinizi bekliyorum. İyi Sosyal'ler dilerim!
The Walking Dead asla ama asla önermiyorum. O kadar kötü ki son 2 sezonu...
Benim önerim House MD , Sherlock tarzında vaka çözmeli doktor dizisi. Kesinlikle izlenmeli, zaten bitirmeniz uzun sürer yaz boyu izlersiniz. 8 sezon 23 bölüm çoğu sezonu.

1-) Breaking Bad
2-) Prison Break
3-) West World
4-) Sherlock
5-) Peaky Blinders
6-) Person Of Interest
7-) Spartacus
:cool: Animal Kingdom
9-) House Of Cards
10-) The Sopranos
11-) How I Meet Your Mother
12-) Vikings
13-) Sons Of Anarchy
Hepsini izlemiş olan biri olarak söylüyorum ki izlediğiniz takdirde asla pişman olmayacağınız diziler.

1-) Breaking Bad
2-) Prison Break
3-) West World
4-) Sherlock
5-) Peaky Blinders
6-) Person Of Interest
7-) Spartacus
:cool: Animal Kingdom
9-) House Of Cards
10-) The Sopranos
11-) How I Meet Your Mother
12-) Vikings
13-) Sons Of Anarchy
Hepsini izlemiş olan biri olarak söylüyorum ki izlediğiniz takdirde asla pişman olmayacağınız diziler.
Güzel paylaşım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı