Yağ yakıp kas kazanmak

asrinkutay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İkisini aynı anda nasıl yapabilirim veya yapabilir miyim? Nasıl bir beslenme programı izlemem gerekir? 107 kiloyum boy 180.

Kaç kiloya ulasmak istediginize ya da bu kiloda kalıp kalmayacagınıza göre yani iki duruma göre öneri yapabilirim. İlk durumda 85 civarlarına düşmek isterim derseniz önce düzenli kardiyo ve diyetle kilo verin istediginiz kiloya ulaşana kadar kas çalışmayın. İkinci durumdada kilomdan memnunum derseniz direkt olarak body builder bir program hazırlatın ve spor salonu ya da evde bunu uygulayın. Başka bir sorunuz olursa etiketleyebilirsiniz.

Yağlar kasa dönüşmez.
Kaç kiloya ulasmak istediginize ya da bu kiloda kalıp kalmayacagınıza göre yani iki duruma göre öneri yapabilirim. İlk durumda 85 civarlarına düşmek isterim derseniz önce düzenli kardiyo ve diyetle kilo verin istediginiz kiloya ulaşana kadar kas çalışmayın. İkinci durumdada kilomdan memnunum derseniz direkt olarak body builder bir program hazırlatın ve spor salonu ya da evde bunu uygulayın. Başka bir sorunuz olursa etiketleyebilirsiniz.

şuan özel ders alıyorum kickboks hocam bayağı iyi çalıştırıyor.diyet kısmında neler yapabilirim diye düşündüm yapıyorum ama kilo verme kısmında yeterli gelmiyor gibi hissediyorum ama çevremdeki herkes inceldiğimi söylüyor yağ yakıp kas kazanıyor olabilirim.

@EmirElibol

Şu an özel ders alıyorum kickboks hocam bayağı iyi çalıştırıyor. Diyet kısmında neler yapabilirim diye düşündüm yapıyorum ama kilo verme kısmında yeterli gelmiyor gibi hissediyorum ama çevremdeki herkes inceldiğimi söylüyor yağ yakıp kas kazanıyor olabilirim.

@EmirElibol

Kickbox tarzı sporlarda beslenmenize dikkat etmeniz yeterli olur hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı