Yağlı cilt için bakım önerisi

mercha

Decapat
Daha fazla  
Cildim yağlı ve sivilceli. Ayrıca burnumda da siyah noktalar mevcut. Düzenli kullanımda bu dertlerden beni kurtarabilecek bir bakım ürünü arıyorum.

@Olga666

Son düzenleme:
Cildim yağlı ve sivilceli. Ayrıca burnumda da siyah noktalar mevcut. Düzenli kullanımda bu dertlerden beni kurtarabilecek bir bakım ürünü arıyorum.

@Olga666

Dove sabunla her sabah yüzümü yıkıyorum benim de yüzüm çok çabuk yağlanıyor ve etkisini hissettiğimi söyleyebilirim yüzdeki yağ ne kadar azalırsa sivilcede o oranla azalır diye düşünüyorum benim yüzümde çıkmıyor ama büyük ihtimal uzun vadede işinizi görür

Hocam telefondayım link atamıyorum, Amazon'da CeraVe Normal&Yağlı Ciltler için 473Ml temizleyici jeli var. Satıcıyı Amazon seçmeyi unutmayın. İkinci olarak yine Amazon'da Simple Kind To Skin Su Bazlı Nemlendirici 125 Ml var. Bu ikisini alın, büyük fark oluşacaktır. Ürünleri kaliteli seçtim, hazır Amazon'da da indirim vardı. İleride tonik ve güneş kremi alırsanız yararınıza olur. Ayrıca unutmayın ki cilt bakım ürünleri siz kötü beslendikçe, cildinize kötü baktıkça çok az etki eder. Cilt için en önemli faktör beslenme. Bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı