Yağmurlu havada güç kaynağı kapatılmalı mı?

Nexusxss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sadede geleceğim, ben dışarı çıktım şu an gök gürültülü ama yağmur yok büyük ihtimalle yağacak bilgisayar kapalı ama güç kaynağının şalterini açık unuttum gelen voltaj dalgalanmalarından ve akımlardan zarar gelir mi? Üçlü prizin markası alfa anahtarlı priz 3'lü.

Direkt fişi çekmeniz daha sağlıklı olur.

Çok geç, disaridayim en azından içimi rahatlatın bir zararı var mı şu anlık bir şey olur mu bilgisayar kapalı ama PSU şalteri açık. İçimi rahatlatın yeterli.

Fiş çekmek en mantıklısı. Ek olarak akım koruyuculu fiş de alınambilir.

En azından zararı var mı disaridayim maalesef yapacağım bir şey yok şu an içimi rahatlatın bir şey olur veya bir şey olmaz deyin.

Çok geç, disaridayim en azından içimi rahatlatın bir zararı var mı şu anlık bir şey olur mu bilgisayar kapalı ama PSU şalteri açık. İçimi rahatlatın yeterli.

En azından zararı var mı disaridayim maalesef yapacağım bir şey yok şu an içimi rahatlatın bir şey olur veya bir şey olmaz deyin.

Tarihi eser guc kaynagınız yoksa bir şey olmaz genelde korumalar oluyor tabii prizdede koruma varsa efsane olur.

O kadar takma birşey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı