Yakın kız arkadaşıma açılmalı mıyım?

bBaote

Hectopat
Daha fazla  
Sizlerden tavsiye almak için konu açtım ne yapacağımı bilemiyorum çünkü durum biraz karışık. Kız 2.5 sene önceki eski sevgilisini hala özlüyor, sarhoş olduğu zaman onu sayıklıyor ve arada yazışıyorlar. Neyse ben de bu kızdan hoşlanıyorum fakat kız exini unutamamış ayrıca çok yakın arkadaşım. Eğer reddederse aramız asla eskisi gibi olmayacak. Açılmazsam da her gün onu düşünmekten kafayı yiyicem sizce ne yapmalıyım?

Hocam ondan başka kız arkadaşım yok ve gün içinde onunla konuşmadığım zaman boşluğa düşüyorum en yakın zamanda buluşup ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum.

@bBaote kız senden hoşlanmıyor ama hocam başka kızlarla konuş ki gerekli bir şey değil kız arkadaş kanka olarak.

Gidip de bir kızla konuşmuyorum diye boşluğa düşüyorsan ciddi sıkıntı ama direk kes konuşmayı.

Oneitis yasiyosun.

Kız benden hoşlanıyor mu bilmiyorum ama beni kaybetmek istemiyor en azından bunu biliyorum kavga ettiğimiz zaman bunu belli ediyordu.

Konuşmayı kesmeyi çok kez denedim fakat olmuyor daha kötü oluyorum.

@bBaote su anda iyi durumda değilsin ki eski sevgilisini unutamamis bir kıza aşıksın. Direk konuşmayı kes ciddi diyorum daha iyi hale gelirsin kızın uydusu olmak çok daha kotu ki seni kaybetmek istemiyorum lafını genelde ilgisini bedavadan veren kişilere söylerler.

Maalesef kötü olan şey aynı sınıftayız onunla buluşup ondan hoşlandığımı bizden olmayacağını bu yüzden aramıza mesafe koymamız gerektiğini söylemeli miyim bir anda konuşmayı kesersem oda üzülecek çünkü.

Ne yapacağım bilmiyorum ama en mantıklısı bir an önce ondan hoşlandığımı söylemem gerekiyor çünkü çok etkiliyor derslere odaklanamıyorum ailemle vakit geciremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı