Yakın olduğum kız arkadaşıma aşık oldum

@BruceWaynee hocam bugün akşam yanına gidip bu durumu ona açkılamaya karar verdim, artık ne olacaksa olsun. Kendisi arkadaşlığımızı bitirmek istersede buna saygı duyacağım çünkü elimden başka hiçbirşey gelmez.
Red ederse arkadaşlığınızı devam ettirmek biraz saçma geliyor bana da. Ayrıca istemezse istemesin. Denizde balık çok.

Evet sonucu merak edenler içi yazıyorum.
Dün akşam kendisiyle buluştum ve direkt konuya girdim, ondan hoşlandığımı ve benim için bir arkadaştan öte olduğunu söyledim ona içimi döktüm ve oda bunu anlayışla karşıladı ve beklediğimden daha normal karşıladı durumu sonrasında ikimizinde arkadaş olarak kalarak birbirimize destek olmamız gerektiğini söyledi ve bunu kafama çok takmam gerektiğini ve böyle bir şeyin olmayacğını söyledi ve bu şekilde bayağı bir konuştuk. Ona söylemek gerçekten beni çok rahatlattı ve arkadaş olarak kalabileceğimiz içinde mutluyum. Tabsiyelerinden dolayı buradaki herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün akşam kendisiyle buluştum ve direkt konuya girdim, ondan hoşlandığımı ve benim için bir arkadaştan öte olduğunu söyledim ona içimi döktüm ve oda bunu anlayışla karşıladı ve beklediğimden daha normal karşıladı durumu sonrasında ikimizinde arkadaş olarak kalarak birbirimize destek olmamız gerektiğini söyledi ve bunu kafama çok takmam gerektiğini ve böyle birşeyin olmayacğını söyledi ve bu şekilde baya bi konuştuk. Ona söylemek gerçekten beni çok rahatlattı ve arkad olarak kalabileceğimiz içinde mutluyum. Tabsiyelerinden dolayı buradaki herkese çok teşekkür ederim.
Demiştim kotu gün dostuysa seni satmayacak diye bundan kotu gün mü olur en azından özgüvenini yükselttin ve rahatladın.

Dün akşam kendisiyle buluştum ve direkt konuya girdim, ondan hoşlandığımı ve benim için bir arkadaştan öte olduğunu söyledim ona içimi döktüm ve oda bunu anlayışla karşıladı ve beklediğimden daha normal karşıladı durumu sonrasında ikimizinde arkadaş olarak kalarak birbirimize destek olmamız gerektiğini söyledi ve bunu kafama çok takmam gerektiğini ve böyle birşeyin olmayacğını söyledi ve bu şekilde baya bi konuştuk. Ona söylemek gerçekten beni çok rahatlattı ve arkadaş olarak kalabileceğimiz içinde mutluyum. Tabsiyelerinden dolayı buradaki herkese çok teşekkür ederim.
İçini döktün ve rahatladın. Seni bu yüzden bırakmadıysa gerçek bir arkadaş gibi görünüyor. :)

Dün akşam kendisiyle buluştum ve direkt konuya girdim, ondan hoşlandığımı ve benim için bir arkadaştan öte olduğunu söyledim ona içimi döktüm ve oda bunu anlayışla karşıladı ve beklediğimden daha normal karşıladı durumu sonrasında ikimizinde arkadaş olarak kalarak birbirimize destek olmamız gerektiğini söyledi ve bunu kafama çok takmam gerektiğini ve böyle birşeyin olmayacğını söyledi ve bu şekilde baya bi konuştuk. Ona söylemek gerçekten beni çok rahatlattı ve arkadaş olarak kalabileceğimiz içinde mutluyum. Tabsiyelerinden dolayı buradaki herkese çok teşekkür ederim.
Normal karşılamış, iyi bir dostun varmış tebrikler.

Burada bir seçim yapmalısın. Seçimlerin sonucuna katlanıyorsun. Ya kızla arkadaşlığını keseceksin ya da devam ettirip daha çok işkence çekeceksin. Seçim senin.

@OlivePigeon sevdiğin insanla arkadaş kalmak da zor olur. Ya bu çok garip bir his, ne alaka falan diyorsundur. Haklısın, hak veririm. Şu şekilde düşün, insanız. İnsanın aklından illaki geçer ve yaş aralığını 15-18 arası olarak baz alıyorum. Amacım kötülemek değil, ona göre bir yorumda bulunacağım.

Bu kızı çok seviyorsun ama kız gidip başkalarıyla beraber olacak. Belki bir süre sonra seni umursamayacak, bunların hepsi olabilir. Bilemeyiz belki de kız tam tersine erkek arkadaş yapmasına rağmen seni satmayacak. Kızın kişiliğine kalmış bir şey artık bu. Bu konu hakkında net yorum yapamıyorum.

Kız aşk acısını falan gelip sana anlatacak, sen de gelip onu dinleyeceksin. Onun derdine derman olmaya falan çalışacaksın da bir süre sonra kızdan soğuyacaksın kendiliğinden. Kendi kendine diyeceksin ki ben bu kızın aşk acılarını falan niye dinliyorum diyeceksin. O yüzden çok bağlanmadan takılmaya çalış, kendine farklı bir kız bularak seri nextle.

Bu kızı da gene de elinde tut, belki bir bakmışsın lazım olur. Bilemeyiz de bağlanmadan devam et. Eminim ki o kızı içten içe hâlâ seviyorsun da çok eminim ki bu arkadaşlık maalesef bozulacak. Bunları kafadan da konuşmuyorum bu arada. Zamanında benzerlerini yaşadım, tecrübe ettim. Deneyimledim, çevremden falan çokça gördüm de olmuyor.

Belki seninki bozuldu diye benimkinin bozulacağının bir garantisi yok diyor da olabilirsin. Benimkine güçlü bir tahmin diyebilirsin ve o arkadaşlık da bir süre sonra bozulacak. Kızların bu konuda çok olgun davranabildiğini düşünmüyorum. O yaşlardaki kızların çoğunluğu erkeği kullanmaya bakıyor.

@OlivePigeon sevdiğin insanla arkadaş kalmak da zor olur. Ya bu çok garip bir his, ne alaka falan diyorsundur. Haklısın, hak veririm. Şu şekilde düşün, insanız. İnsanın aklından illaki geçer ve yaş aralığını 15-18 arası olarak baz alıyorum. Amacım kötülemek değil, ona göre bir yorumda bulunacağım.

Bu kızı çok seviyorsun ama kız gidip başkalarıyla beraber olacak. Belki bir süre sonra seni umursamayacak, bunların hepsi olabilir. Bilemeyiz belki de kız tam tersine erkek arkadaş yapmasına rağmen seni satmayacak. Kızın kişiliğine kalmış bir şey artık bu. Bu konu hakkında net yorum yapamıyorum.

Kız aşk acısını falan gelip sana anlatacak, sen de gelip onu dinleyeceksin. Onun derdine derman olmaya falan çalışacaksın da bir süre sonra kızdan soğuyacaksın kendiliğinden. Kendi kendine diyeceksin ki ben bu kızın aşk acılarını falan niye dinliyorum diyeceksin. O yüzden çok bağlanmadan takılmaya çalış, kendine farklı bir kız bularak seri Next'le.

Bu kızı da gene de elinde tut, belki bir bakmışsın lazım olur. Bilemeyiz de bağlanmadan devam et. Eminim ki o kızı içten içe hâlâ seviyorsun da çok eminim ki bu arkadaşlık maalesef bozulacak. Bunları kafadan da konuşmuyorum bu arada. Zamanında benzerlerini yaşadım, tecrübe ettim. Deneyimledim, çevremden falan çokça gördüm de olmuyor.

Belki seninki bozuldu diye benimkinin bozulacağının bir garantisi yok diyor da olabilirsin. Benimkine güçlü bir tahmin diyebilirsin ve o arkadaşlık da bir süre sonra bozulacak. Kızların bu konuda çok olgun davranabildiğini düşünmüyorum. O yaşlardaki kızların çoğunluğu erkeği kullanmaya bakıyor.

Hocam genelde bu yaşta kızlar arkadaşlarına dert yüklüyor derman arıyorlar sürekli. Aslinda dediğiniz doğru da şey anca arkadaş grubu vs. varsa bitmiyor ama samimiyet azalıyor. Bunun dışı arkadaş da onu erkek arkadaşları ile gördüğünde özgüvenini kaybedecek. Erkek arkadaşı olursa direk Next lazım seriden.

Yeni konular

Geri
Yukarı