Yakın olduğum kız arkadaşıma aşık oldum

OlivePigeon

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell Optiplex 7050 Hackintosh
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba nasıl anlatsam bilemiyorum ama ben sanırım kız kankama aşık oldum. Çok saçma geliyor ama yani bunu artık içimde tutamıyorum ve bunu kendisine de söyleyemem. Okul kapandığından beri görüştüğüm bir tek o var, onunla çok samimiyiz ve onu da kaybetmek istemiyorum. Kısacası ne yapacağımı bilmiyorum bir çıkmaza girdim ve bu durumu ona açıklarsam hiç iyi olmaz. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde tutmak acı veriyorsa söyle gitsin. Fakat arkadaş kalmak seni hala eğlendiriyor, içinde bir tebessüm bırakıyorsa söyleme. Açıldığında, red yediğinde elbet bir daha arkadaş olamayacaksınız. Bu aslında kumar gibi bir şey :D.

O bir başkasını seviyor ve eğer bende onu sevdiğimi söylersem eminim tüm arkadaşlığımız bitecek ve ben bunu istemiyorum. O kız benim tek arkadaşım görüştüğüm başka hiç kimse yok ve bundan dolayı onu kaybetmek istemiyorum. Onunla arkadaş olmaktan mutluyum ve eminim açılsam ve oda kabul etse bile ilişki uzun sürmez ve ayrılırsak bu beni daha çok bitirir. Sanırım ben bunu yapabildiğimce içimde tutucağım ve bir gün her şeyi ona açıklayacağım ama o gün yakın değil.

Genel anlamda bu tarz konu çok oluyor ve en samimi arkadaşın kızsa çok yüksek ihtimalle aşık oluyosun. Bence söylersen kaybetme ihtimalin olsa bile soylemeni oneririm sana. Arkadaş bulmak zaten kolay bir şey.
Ama işte o benim bir arkadaştan çok kötü gün dostum. Arkadaş bulmak kolaydır ama dost bulmak zordur hocam.

Kotu gün dostunsa seni satmaz zaten.
O bir başkasını seviyor ve eğer bende onu sevdiğimi söylersem eminim tüm arkadaşlığımız bitecek ve ben bunu istemiyorum. O kız benim tek arkadaşım görüştüğüm başka hiç kimse yok ve bundan dolayı onu kaybetmek istemiyorum. Onunla arkadaş olmaktan mutluyum ve eminim açılsam ve oda kabul etse bile ilişki uzun sürmez ve ayrılırsak bu beni daha çok bitirir. Sanırım ben bunu yapabildiğimce içimde tutucağım ve bir gün her şeyi ona açıklayacağım ama o gün yakın değil.

Ama işte o benim bir arkadaştan çok kötü gün dostum. Arkadaş bulmak kolaydır ama dost bulmak zordur hocam.

Benim önerim bu arkadaşın kotu gün dostuysa seni satmayacaktir.Bunun dışı sevdiğin birini başkasını severken görmek de özgüven eksikliği yapacaktir sende benim önerim acil olmazsa sal @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamın bu tarz bir anısı vardı yanlış hatırlamıyorsam o da tavsiye verebilir sana.

@BruceWaynee hocam bugün akşam yanına gidip bu durumu ona açkılamaya karar verdim, artık ne olacaksa olsun. Kendisi arkadaşlığımızı bitirmek istersede buna saygı duyacağım çünkü elimden başka hiçbirşey gelmez.

@BruceWaynee hocam bugün akşam yanına gidip bu durumu ona açkılamaya karar verdim, artık ne olacaksa olsun. Kendisi arkadaşlığımızı bitirmek istersede buna saygı duyacağım çünkü elimden başka hiçbirşey gelmez.
Zannetmiyorum arkadaşlığını bitireceğini eğer kötü gün dostuysa seni anlayacaktir.Ama değilse de zaten bu normal arkadaşmış de geç go next.

Geri
Yukarı