Yalnızım, arkadaşım yok, sevgilim yok, insanlarla nerede tanışabilirim?

Hocam ben hayatımda hiçbiriyle tanışabilir miyiz demedim liseyi bitireli çok oldu ama 9.sınıfta sıraya oturdum bayağı heyecanlıyım böyle ama terliyorum da yanıma bir eleman oturdu hemen merhaba aabisi ayağı çektim oda merhaba dedi sonra muhabbet tarihten başladı HIP hop kültürüne kadar gitti yani herkes mi böyle yoksa sadece ben mi bilmiyorum da hiç kimseye arkadaş olalım mı demedim muhabbet girdimi araya zaten arkadaşlık oluveriyordu.
İşte benim üniversitem bitti
Hiç mi ortamın yok?
Suan 0 arkadas 0 akraba evde kitap okuyorum hobilerim çok

Hiç mi ortamın yok?
Şuan 0 arkadaş 0 akraba evde kitap okuyorum hobilerim var

İnsanlarla ortak bir amaç için birlikte bulunduğunuz yerlerde tanışılır. Birlikte konuşabileceğiniz ortak bir konunun olması gerekir.

Örnek verecek olursam ben gittiğim spor salonunda "ne zamandır yapıyorsun, şu kullandığının markası ne, vakit ayırabiliyor musun" tarzı konularla sohbet başlatıp bayağı insanla tanışabildim. Aynı şekilde zamanında gittiğim dersanede de ortak ders çalışmak için aralarına katılıp çok iyi anlaşmaya başladığım kişiler de olmuştur.

Nihayetinde erkeklerin evrimsel süreçte hayatta kalmaları hep birbirleriyle işbirliği yapıp ortak bir hedef için bilgi paylaşımında bulunmaları şeklinde olmuştur. Bundan dolayı sizinle aynı amaç için bir araya gelmiş toplulukları bulmalısınız. Gerçekten insanların gözünde bu fazla büyüyor ve ben ne zaman yapamıyorum diyeni görsem nasıl yav diye düşünüyorum. Halbuki tek cümle ile oldukça basit bir eylem, sizin girişken olmanız da gerek sadece biraz.

Sevgili konusu ise başka bir konu. Kadınlarla iletişim kurmak erkeklerle kurmaya benzemez, bu yöntemlerle kadınlarla olan yönünüzü iyileştiremezsiniz. Siz bir spora başlayın da sonra onun da konusunu açarsınız.

Ekleme: "Tanışabilir miyiz" diye erkekle tanışılmaz, bu lafla kadınlarla da tanışılmaz. Bu lafı birilerine yöneltmeyin. Ayrıca Discord'da vs zaman kaybetmeyin, o pandemi modasıydı. Saçınızı tarayıp dışarı çıkın.

Son düzenleme:
Spora başla antrenörle konuş bir şeyler sor, birileriyle ortaklaşa gir ne zamandır yapıyorsun falan diye sor muhabbet aç. KPSS'ye hazırlanıyorsan para sıkıntısı olmayacaksa dershaneye yazılabilirsin oradan birileriyle tanışırsın.

Hocam sizin yaşınız büyükmüş bence bu çok kötü 16 yaşındayım benim de öyle arkadaş çevrem çok yoktur 6 ay öncesine kadar benim de 1 tane bile arkadaşım yoktu ama spora başladım oradan konuştuğum insanlar oldu kuzenimle birlikte arada takılırım. En basiti kuzeniniz falan varsa onunla takılın onun ortamına girin falan.

Geri
Yukarı