Yalnızım, arkadaşım yok, sevgilim yok, insanlarla nerede tanışabilirim?

Yalnızım, arkadaşım yok, insanlarla nerede tanışabilirim?
Ortak ilgi alanınızın olduğu insanları bulun. Discord vs. yararlanabilirsiniz. Dışarıda faaliyet gösterilen yerleden de bulabilirsiniz. Çok arkadaşdan ziyade öz arkadaş edinin.

@batuzbk Neye göre beğenmedim attın? İçeride, Discord'dan mı arkadaş yapacak? Ya okuldan ya etkinliklerden, ya dışarıdan kişilerle konuşup arkadaş olacak insanlar. Tek kelime ile verilebilecek güzel bir cevaptı bence.

@batuzbk neye göre beğenmedim attın? İçeride, Discord'dan mı arkadaş yapacak? Ya okuldan ya etkinliklerden, ya dışarıdan kişilerle konuşup arkadaş olacak insanlar. Tek kelime ile verilebilecek güzel bir cevaptı bence.

Dışarıda demek hiçbir şey açıklamıyor, katmıyor. Adamın bir işine yaramayacak, gereksiz bir cevap.

Ortak ilgi alanınızın olan insanların bulun. Discord vs. yararlanabilirsiniz. Çok arkadaştan ziyade öz arkadaş edinin.

Discord'dan arkadaş mı hah komikmiş 5 yıl boyunca Discord'dan konuştuğum ve ufak bir ortamımız vardı vardı adam eksik diye 2 kişi çağırmıştık sonrasında 2 günde bana postayı koydular 1 haftadır arkadaş grubunda olan kişilerle takılmaya başladı çağırıyordum gelmiyordu meğerse benden gizli grup oluşturup herkes orada konuşuyorlarmış.

Dışarıya çıkacaksın alışveriş merkezi kahveciler vs. gibi yerlerde insanlar takılmak için çıkar gidersin sorarsın katılabilir miyim falan diye zaten canavar değillerse kabul ederler diye düşünüyorum canavara benzemiyorsan tanışırsınız falan muhabbettin sararsa numaralarınızı alırsınız onlar seni çağırır sen onları çağırırsın falan.

Dışarıda demek hiçbir şey açıklamıyor, katmıyor. Adamın bir işine yaramayacak, gereksiz bir cevap.
Gereksiz bir cevap değil. Okulda, etkinliklerde, spor salonlarında arkadaş yapılır. Evde Discord kullanarak, İnstagram kullanarak arkadaş yapılmaz. Yani insanlarla iletişim kuracak birisi için en iyi şekil budur. Ben de buna benzer durumlar yaşıyordum. Şimdi arkadaşlarım var. Bence pek gereksiz bir cevap değil. :D

Dalga geçer gibi geldi o yüzden beğenmedim attım.
Dalga geçmedim. Ciddi bir cevaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı