Yalnızlık ve zorbalık

gurkan.cr7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
11.sınıf öğrencisiyim. Imam hatipte beri imam hatipte okuduğum lise sayısı 3 oldu. Ortaokulda oldukça fazla arkadaşı olan biriydim. Okukdaki çoğu kişiyi tanırdım. Simdiye kadar okuduğum liselerde ve okuyor bulundugum lisede arkadaşım yok. Teneffüste yalnızım. Okulun öğrencilerinin kalitesi düşük. Onceki lisemde bir nebze oyleydi. Ama orada uğraşmaya rağmen konuşuyorduk fakat sonra bu tekrar yalnızlığa dönüyordu. Simdi yine benzer durum oldu. Onceki okulumda zorbalığa uğradım. Simdi bunları tekrar yaşamamak için sevdiğim bir dövüş sanatı olan Muay Thai'ye baslayacagim. Kafaya takma diyorlar ama elinde sonunda yine kafama takılıyor bu yalnızlık konusu, yeni okulumda 1.ayindayim. Benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Muay Thai'ye başla orası ayrı konu ama imam hatipte kız yok diye daha rahatsınız bence arkadaş edinebilirsiniz bende 1 sene imam hatibe gittim sınıfta herkesle arkadaştım o dereceydi başlarda 1 ay falan hiç kimseyi tanımıyordum bile tek kuzenim vardı onu tanıyordum.

Öncelikle Muay Thai'ye başla orası ayrı konu ama imam hatipte kız yok diye daha rahatsınız bence arkadaş edinebilirsiniz bende 1 sene imam hatibe gittim sınıfta herkesle arkadaştım o dereceydi başlarda 1 ay falan hiç kimseyi tanımıyordum bile tek kuzenim vardı onu tanıyordum.
Yani orada arkadaş grubum yoktu ama herkesle iyi anlaşıp herkesle sohbet ediyorum en azından.20 kişiydik zaten.

Geri
Yukarı