Yalnızlık...

• Konuyu başlatan Ghoad
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 8B
Aynen kısa oldu biraz. Zaten bir daha böyle aksyonlara uzun süre girmemeyi düşünüyorum [emoji4]
Umarım rahatlamışsınızdır. Peki nasıl unutabildiniz? Ben de kız arkadaşımdan yeni ayrıldım. Her gün yüzünü görüyorum ve yapamıyorum. Çok zor geliyor.
Rahatladım tabii ki. Ben de her gün görüyorum ama ayrılma sebebine göre zorluk değişir. Şahsen ben soğudum.

Geri alamayacağınız tek şey zaman. Keşke o yaşları tekrar yaşasam. Yaptıklarım için pişman değilim elbette, yapamadıklarım için...
Hiç bir duygunu içine atma, cesaretini topla git ve duygularını olduğu gibi ifade et aslan kardeşim. :)

Geri alamayacağınız tek şey zaman. Keşke o yaşları tekrar yaşasam. Yaptıklarım için pişman değilim elbette, yapamadıklarım için...
Hiç bir duygunu içine atma, cesaretini topla git ve duygularını olduğu gibi ifade et aslan kardeşim. :)
Galiba sonunu okumadınız [emoji4]. Zaman önemli, cidden önemli. Zaten duygulari içime atmadım ama sonu böyle oldu. Kısmet değilmiş ne diyelim.

Arkadaşça gezin,konuşun,sinemaya gidin.yemek yiyin. Her şey yolunda giderse duygularınızı açarsınız.
Yorumunuz için teşekkürler. Aslında yakın oturuyoruz ve kolayca buluşabiliriz. Birden bire biryerlere gidelim desem tuhaf olmaz mı? Sınıfça gitseniz deseniz, sınıftakiler gelmez çünkü tek yaptıkları şey ders yapmaktır.
Hocam mesela yeni marvel filmi cıkmış izlemeye gidecem gibi konular açın yanında o da bende gelebilirmiyim gibi bişey söylerse zaten vardır ondada size karşı duygular örn("bu gün köfteci HAYDAR abiye gidecem köfteleri efsane diyolar daha önce gittinmi oraya ?") gibisinden

Arkadaşça gezin,konuşun,sinemaya gidin.yemek yiyin. Her şey yolunda giderse duygularınızı açarsınız.
Yorumunuz için teşekkürler. Aslında yakın oturuyoruz ve kolayca buluşabiliriz. Birden bire biryerlere gidelim desem tuhaf olmaz mı? Sınıfça gitseniz deseniz, sınıftakiler gelmez çünkü tek yaptıkları şey ders yapmaktır.
Hocam mesela yeni marvel filmi cıkmış izlemeye gidecem gibi konular açın yanında o da bende gelebilirmiyim gibi bişey söylerse zaten vardır ondada size karşı duygular örn("bu gün köfteci HAYDAR abiye gidecem köfteleri efsane diyolar daha önce gittinmi oraya ?") gibisinden
Köfteci HAYDAR abiye birlikte gitsek olur mu? Nasıl olsa ayrıldık. Gidicek biri lazım [emoji5]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı