Yamaha MT 09 SP 21-22 Manuel TCS Ayarı Önerisi

cemalsp

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NZXT H510 ELİTE
RYZEN 7 5800X
COOLER MASTER ML120LV2
MSİ B550 TOMAHAWK 5100 OC
MSİ GEFORCE RTX 3090 GAMİNG X TRİO
CORSAİR VENGEANCE LPX 8X3 24GB
GİGABYTE P850W +80 GOLD
Meslek
Balık avcılığı
Herkese merhaba arkadaşlar,, bildiğiniz üzere Yamaha MT 09 SP 21 22 kasalarda lift Control teker kontrol sistemi bulunuyor. Benim motorum Yamaha MT 09 SP 2022. şimdi ben hem motor güzel teknolojik diye hem de tek teker öğrenmek için bu motoru aldım ve tekerde yapıyorum fakat biri diyor lift of biri diyor SCS of TCS 1 LİF 3. denediğim ayarlarda motor senteyi aşıyor bana direk net ayarları lazım. Motoru kafaya geçirmeyecek ve tekerde dengeli gidecek. Ben kaldırıyorum hemen geri indiriyorum, 1 saniye bile yok ve bu ayarlar manuel TCS'den yapılıyor. Bir de bu arada bana birkaç arkadaş TCS 1 al her şey düz bir oluyor ve motoru kafana geçirmezsin diyor. Hayır deneyeceğim fakat motor daha 1800 km de o da İstanbul'a getirirken oldu. Kısaca özet motor çok kalkmayacak az da kalkmayacak 5 saniye falan tekerde gidecek ayar lazım. Allah bana ve kimseye kaza bela vermesin kazasız belasız sürüşler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoda arkadaş modları ve wheelie ayarlarını açıklamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarda da birisi iyi olduğunu düşündüğü bir ayar söylemiş.

1673123602025.png

Türkçe kaynak bakarsan muhtemelen böyle şeyler bulamazsın. Biraz globalde araştırman veya global forumlara sorman gerekebilir.

Teker olayını da MT 09'da öğrenmek biraz next level olmuş :D. Hem çok güçlü hem de çok torklu bir makina. Üzerindeki elektronik sistemler olmasa insan evladının sürmesi çok zor diye düşünüyorum. Ama artçı olmak bile insanın içini bi hoş ediyor. Dur diyemiyosun.

Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Teşekkür ederim herkese kazasız belasız, deneyip test edip buraya yazacağım.

Denemedim 3 ay oldu torktan korkmuyorum biri diyor döngüye girer biri diyor yükseltme hızını azaltır ön teker dahda yükselir biride diyor sınırlıyor direk Yamaha'ya soracağım

12 ay oldu 1-2-3 gidiyorum ama çoğunlukla 140-150 de iniyor 200 nadiren gidiyor trafiğe kapalı alanda deniyorum Technopat arkadaşlar bilginiz olsun döngüye vs girmedi bende

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı