Yamaha YZF R125 alınır mı?

GüneyGündoğ

Decapat
Birkaç sene önce çok az kullanmıştım 125CC bir motor arıyorum A1 ehliyet alacağım 1 ay sonra motorlarla 2 senedir tecrubem var. Daha önce CF moto 250sr kullandım oda racing ancak R125 oturuş pozisyonunda çok şikayet var aslında trafiği olmayan bir yerdeyim ancak R125 şehiriçi kullanımda sorun yaratır mı? Arabaların arasından çok sıyrılan biri değilim gidon turu değil de oturuş şekli şehiriçi rahatsız eder mi ya da uzun kullanımda kullanmış biri yazsın lütfen bilgi kirliliği oluşmasın.

2014 R125 sahibiyim. Oturuş pozisyonu olarak cidden zor bir motor R6 kadar yatmıyorsun ama R25'den çok daha fazla yatıyorsun gidon açısı dar ama ben aralara girmede çok sorun yaşamıyorum onun dışında parçaları inanılmaz pahalı bunları göz önünde bulundur.

2014 R125 sahibiyim. Oturuş pozisyonu olarak cidden zor bir motor R6 kadar yatmıyorsun ama R25'den çok daha fazla yatıyorsun gidon açısı dar ama ben aralara girmede çok sorun yaşamıyorum onun dışında parçaları inanılmaz pahalı bunları göz önünde bulundur.

Bugün sabah 1 saat kullandım belim değil de kolum koptu gidon çok uzak şehiriçi alınmaz ya zaten yavaş bir motor racing olunca tat vermiyor en iyisi bir scooter almak.

Geri
Yukarı