Yamaha YZF R125 nereden alınır?

İlk motorunsa R125 önermem. Oturuş pozisyonu yeni başlayanlar için aşırı sportif ve bu sürüşte aşırı etkili oluyor.
O fiyatlar da verilmez diye düşünüyorum ben de.
Daha önce Duke 125 de kullandım ehliyetim yokken ilk motorum değil. Satarken elimden çıkarabiliceksem şu an vericeğim fiyatın pek bir önemi yok açıkcası fakat bu motorun 50 bin olması bana çok abartı geldi :D En fazla 45 veririm sanırım.

125cc gitmeyen motor 50 bin mi? KTM 125 RC var ama racing model tavsiye etmem. Cidden bel fıtığı ve ağrılar çıkacaktır bunu bilin. Oturuş pozisyonu düzgün naked tercih etmeniz öneririm. Duke 125, MT-125, GSX-S 125 var. ABS seçiminiz çok güzel olur.

@Husiza MT 125'te de ABS vardı, isterseniz o modele bakın birde.
Duke 125'te iyi idi ancak teknik özelliklerine bakmadım pek.
125 CC için uçuk miktarlar ödemeye g
pek gerek yok.
@Husiza hocam birde motor kullanırken arabaların sağ tarafından arabayı geçmeye çalışmayın, kötü sonuçları olabiliyor.

Son düzenleme:
125cc gitmeyen motor 50 bin mi? KTM 125 RC var ama racing model tavsiye etmem. Cidden bel fıtığı ve ağrılar çıkacaktır bunu bilin. Oturuş pozisyonu düzgün naked tercih etmeniz öneririm. Duke 125, MT-125, GSX-S 125 var. ABS seçiminiz çok güzel olur.
@Husiza MT 125'te de ABS vardı, isterseniz o modele bakın birde.
Duke 125'te iyi idi ancak teknik özelliklerine bakmadım pek.
125 CC için uçuk miktarlar ödemeye g
pek gerek yok.
@Husiza hocam birde motor kullanırken arabaların sağ tarafından arabayı geçmeye çalışmayın, kötü sonuçları olabiliyor.
Teşekkür ederim MT 125 bakmaya karar verdim fiyat pahalılıklarından kaynaklı olarak.

@ZCPS21 En dikkat ettiğim şey o hocam özellikle sağdan giderken açılan kapılar v.b hep soldan geçerim.

125CC bir motordan bahsediyoruz, fiyatının en fazla 15.000 TL civarında olması gerekiyor ancak döviz kuru ortada.
Ben ölücü değilim, fiyatlar çok uçuk.
dolar kurunu baz alınca ''olması gerekiyor'' ibaresinin önemi kalmıyor. Aracın ülkeye sıfır giriş fiyatı yüksek olduğu için ikinci el piyasasının artması çok normal. Artık değeri şu kadar eder buna bu fiyat buna verilmez gereksiz pahalı mantığından çıkalım. En ucuz fiyatı bulunca yapıştırıp almak gerekiyor. 52binde mt-25 2020 model 3000bin km'de motor kaçırdım çok pişmanım dolar 12 lira oldu ikinci el aynı motorun fiyatı şuan 58-60bin liralara dayandı. Motorun sıfırı 2020yılında 59bin liraydı.

dolar kurunu baz alınca ''olması gerekiyor'' ibaresinin önemi kalmıyor. Aracın ülkeye sıfır giriş fiyatı yüksek olduğu için ikinci el piyasasının artması çok normal. Artık değeri şu kadar eder buna bu fiyat buna verilmez gereksiz pahalı mantığından çıkalım. En ucuz fiyatı bulunca yapıştırıp almak gerekiyor. 52binde mt-25 2020 model 3000bin km'de motor kaçırdım çok pişmanım dolar 12 lira oldu ikinci el aynı motorun fiyatı şuan 58-60bin liralara dayandı. Motorun sıfırı 2020yılında 59bin liraydı.
2018 ya da 2019 yılında GSX-R 125, 17.000 TL civarındaydı. Döviz kuru şaka gibi ilerliyor.

Teşekkür ederim. Peki sizce bu motor pazarlıkla 46 47 bin civarlarına düşürülürse alınabilir mi yoksa çokmu pahalı?
Racing model almanı önermem. Naked alabilirsin Yamaha ve Honda alırsan satmak hiç zor olmaz. Aşağıda belirttiğim modellere bakmanı öneririm. listeye bajajı eklemedim pulsarlar bence listedekiler kadar yakışıklı ve spor durmuyor. Ama pulsar da alınabilir. Tercih meselesi.

Cf Moto 150nk-250nk
Yamaha mt-125
Honda cb 125 r

Geri
Yukarı