Yamaha YZF R125 alınır mı?

IJ3urakPasaI

Kilopat
Daha fazla  
Motosiklete başlayacağım. R125 çok yakışıklı bir motor o yüzden R125 almayı düşünüyorum. İki teker geçmişim var belki size saçma gelebilir. Dahil olduğum bir bisiklet grubu var. Acemi değilim az çok nerede ne yapacağımı biliyorum. Benim için motosikletin yakışıklı ve ucuz olması lazım. Sizce R125 mantıklı mı? Boyum 185, kilom 75. Örnek olarak kafamdaki 2 motor :
2016 YAMAHA R125 -7 BİN KM DE - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 751689208

Son düzenleme:
İLK KEZ motosiklet alıp binecekseniz parçası ucuz, servisi bol çin malı olmayan bir markayı tercih edin. Baktığınız motosikletin plastik bir amortisör keçesi bile 80-100 lira arası gerisini siz düşünün.

Yukarıda arkadaşın da bahsettiği gibi ürünü almakla kalmayıp, onun işletme maliyetlerini de düşünmen gerek. İlk kez motosiklet kullanacak arkadaşlar için daima yedek parçası ucuz, servisi her yerde bulunan motosikletler öneriliyor. Bu açıdan Honda ya da Bajaj seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Bajaj Pulsar RS 200 modellerinin temizleri 12.000-12.500 TL civarı bulunuyor.

Öğrenciyim 10.000tlyi zor çıkartacağım ve 16 yaşındayım 125cc sürebiliyorum. Servis masrafı yapmaktansa r125 veya cbr125 almak daha mantıklı değilmi?

Kilometreleri çok yüksek değilmi? Sorun çıkartmazmı?
Birkaç video izledim 185 boy için cbr 125 çok sırıtıyor gibime geldi ne düşünüyorsunuz?
Dediğim gibi R125 Alırsınız, Ancak masrafı aşırı tuzlu olacaktır. Cbr serisinde 150 Bin KM yapan insanlar gördüm, 52 Bin çok büyük bir rakam değil sonuçta japon motorları.

Yeni konular

Geri
Yukarı