Yamaha YZF R125 nereden alınır?

Husiza

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, A1 ehliyetimi aldım ve kendime motosiklet bakıyorum abs olması tercihim ve Yamaha YZF R125 modelinden istiyorum. Fakat sarı site de pek ilan göremedim adam 51 bin TL'den 2. el koymuş, 2018 model üstü olarak satan alabileceğim bayiler Türkiye'de var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
En az 3-4ay beklemen gerekiyor bayiden sıfır almak için. bayiden ikinci el almak istiyorsan da telefonla arayıp sormak lazım
Teşekkür ederim. Peki sizce bu motor pazarlıkla 46 47 bin civarlarına düşürülürse alınabilir mi yoksa çokmu pahalı?

125 cc bir motora o fiyat fazla. 25 bin civarına eski bir model bakmanı tavsiye ederim. 125 bir yerden sonra sana yememeye başlar.
Öncelikle teşekkür ederim. Yaklaşık 3 sene sonra yurt dışına çıkıcam bu süreçte altımda güzel bi motor olsun istiyorum zaten daha sonrasında başka bir motor almayacağım ve ABS si olmasına öncelik veriyorum tekerlek kitlenmeleri açısından, sizce alınsa bile geri satılabilir mi yukarıda ki motor ?

Öncelikle teşekkür ederim. Yaklaşık 3 sene sonra yurt dışına çıkıcam bu süreçte altımda güzel bi motor olsun istiyorum zaten daha sonrasında başka bir motor almayacağım ve ABS si olmasına öncelik veriyorum tekerlek kitlenmeleri açısından, sizce alınsa bile geri satılabilir mi yukarıda ki motor ?
Evet, satabilirsin diye düşünüyorum.

Satılır ancak aldığın fiyata satamazsın kısa sürede.
Ayrıca 50.000 TL verilip 18.000 km motor alınmaz, o fiyata alternatif olan sıfır motorlar bulunabilir.

Satılır ancak aldığın fiyata satamazsın kısa sürede.
Ayrıca 50.000 TL verilip 18.000 km motor alınmaz, o fiyata alternatif olan sıfır motorlar bulunabilir.
50.000 vermeyi düşünmüyorum bence de 18.000 km bi motor için çok abartı bir fiyat, alternatif sıfır bulamadım Suziki GSX 125 bakmıştım fakat benim boyuma göre biraz küçük bir motor olduğunu öğrendim. Attığım Linkteki motoru sizce kaç fiyatına düşürürse alınabilir ? Piyasa hakkında pek bir bilgim yok.

50.000 vermeyi düşünmüyorum bence de 18.000 km bi motor için çok abartı bir fiyat, alternatif sıfır bulamadım Suziki GSX 125 bakmıştım fakat benim boyuma göre biraz küçük bir motor olduğunu öğrendim. Attığım Linkteki motoru sizce kaç fiyatına düşürürse alınabilir ? Piyasa hakkında pek bir bilgim yok.
125CC bir motordan bahsediyoruz, fiyatının en fazla 15.000 TL civarında olması gerekiyor ancak döviz kuru ortada.
Ben ölücü değilim, fiyatlar çok uçuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı