Yamaha YZF R25 alınır mı?

Bana çılgınlıktan başka hiçbir şeyi yansıtmıyor, izlediğin videolar, motorun tipi ve adrenalin hevesin seni yanıltmasın, ben çok iyi biliyorum diyenlerin bile bariyerlerde son bulduğu bir yerde 150 kilo, 250 CC motoru deneyimsiz bir şekilde hız seviyorum diyerek almak seni kolay yoldan kazaya sürükler.

Fikirin ve tavsiyen için teşekkür ederim ama fikrim değişmiyor 😂 merak ettiğim soruyu cevapladın sağ ol.

Bana çılgınlıktan başka hiçbir şeyi yansıtmıyor, izlediğin videolar, motorun tipi ve adrenalin hevesin seni yanıltmasın, ben çok iyi biliyorum diyenlerin bile bariyerlerde son bulduğu bir yerde 150 kilo, 250 cc motoru deneyimsiz bir şekilde hız seviyorum diyerek almak seni kolay yoldan kazaya sürükler.
250CC tehlikeli bir başlangıç sınıfı değil, ne yaptığını bilen insan için 250CC ile motora başlanır ki bu motor isterse R25 olsun isterse MT25 olsun, eğer sen cahilsen, ne yaptığını bilmiyorsan gider 50cc ile de kaza yapar ölürsün tüm mesele bilinçli olmak ve gençliğin gazına gelip yanlama, tekere kalkma, akan trafikte gazlama gibi apaçilikler yapmamak yoksa ne MT25 ne de R25 gaz açınca kimsenin kafasına geçmiyor, Hayabusa değil bu aletler fazla abartmayın.

Kilo olayını da fazla abartmışsın bacağım kadar 40 kilo kızlar RS200 kullanıyor ki 155 kilo kuru, depo ile beraber ortalama 170 kilo makine.

Yeni konular

Geri
Yukarı