Yandex Browser nasıldır?

Merhaba, bugün Yandex Browser'ı indirip denedim ve çok hoşuma gitti. Ama Rus menşeili bir şirket olması dolayısıyla biraz mesafeliyim, şifrelerimi falan aktarmadım bu yüzden. Reddit'te falan hep Rus şirketi olduğu için kullanma falan yazmışlar. Sizin düşünceleriniz neler bu browser hakkında? Aynı özelliklere sahip daha güvenilir dediğiniz seçenekler varsa onları da duymak isterim. Sağlıklı günler.

Hocam oyun diye kurduğumuz şey Yandex çıkıyordu eskiden ve hala çıkıyor. Kim güvensin? İndirin FireFox'u keyfinize bakın.

Hocam oyun diye kurduğumuz şey Yandex çıkıyordu eskiden ve hala çıkıyor. Kim güvensin? İndirin FireFox'u keyfinize bakın.
ben torrenten oyun indirmediğim için karşılaşmıyorum cıkmasının nedeni biraz okursan anlarsın sponsor olayı hala cıkıyor diyorsunda ben chrome bile gördüm. o zaman oda vürüslü ne olacak şimdi?

ben torrenten oyun indirmediğim için karşılaşmıyorum cıkmasının nedeni biraz okursan anlarsın sponsor olayı hala cıkıyor diyorsunda ben chrome bile gördüm. o zaman oda vürüslü ne olacak şimdi?

Torrent ile oyun indirdiğimi kim söyledi? Sponsor olabilir fakat izinsiz olarak yüklemesi varken sponsor Google bile olsa o programa güvenmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı