Yanlış bilgi uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden sağlıklı olmadığını kaynak belirterek açıklar mısın? O zaman işlemci fanını da değiştirmeyelim. Aynı mantık. Size göre doğru, herkese göre kanıtlanmış nesnel durum değil.
Aynı şey değil.
İyi ki bu konuyu açtım yanlışlarımı öğrenmiş oldum.

"Değişebilir mi?" diye sormuş. Sağlıklı olup olmayacağını sormamış.
Hocam adam değiştirse sıkıntı olsa bizim için kötü olur.
Tamam aynı şey değil diyelim. Bana kanıtlı bir şekilde, PSU fanını değiştirmenin imkansız ya da sağlıklı olmadığını kanıtlar mısın?

Senin bilgisayarın olsa sen değiştir misin?
Ben onun yerine PSU'nun kalitesiz olduğunu fanından anlayıp o yüzden PSU'yu değiştiririm.
PSU kaliteli olsaydı adam her yerine önem verirdi. Bir fana önem vermeyen PSU'dan hayır gelmez.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, bilginizden emin değilseniz yazmayın. Bu kadar basit.
Tüm olay burada bitiyor.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, bilginizden emin değilseniz yazmayın. Bu kadar basit.
Tüm olay burada bitiyor.
Hocam emindim yanlış biliyormuşum. Bundan sonra araştırıp yazarım bu kadar.
Bir de anlamadığım insanlar bir araştırma ile her şeye ulaşabiliyorken bize neden sorarlar bazı konularda?
Tamam işlemci sor ekran kartı sor ama bulabileceğin şeyleri sorma.
Forumlarda anlamadığım bu.

Onu bunu boşver de, 1 haftada o mesaj sayısına nasıl ulaştın? 😀
Kendini biraz frenlemezsen daha çook ceza alırsın gibi. Yanlış bilgi yanlış bilgidir, kesin ve net. Komik bir sebepten ben de dahil 3 sayfa kişi yanlış bilgi yemişti. Yanlış bilmek suç değil, öğrenmemek suçtur. Araştıracağını belirtmişsin zaten, güzel. Büyütecek bir şey yok.

• Beğen
İfadeler: acv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı