Yanlış bilgi uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu bunu boş ver de, 1 haftada o mesaj sayısına nasıl ulaştın? 😀
Kendini biraz frenlemezsen daha çok ceza alırsın gibi. Yanlış bilgi yanlış bilgidir, kesin ve net. Komik bir sebepten ben de dahil 3 sayfa kişi yanlış bilgi yemişti. Yanlış bilmek suç değil, öğrenmemek suçtur. Araştıracağını belirtmişsin zaten, güzel. Büyütecek bir şey yok.

Abi onu boş ver meslek sırrı.
Seriye bağlamışım çok bilgi birikti bende ilk forum hesabım.
Yaşım 14, 1 yıldır merak saldım.
Belki ona güvenecek? Bilemezsin.
Sende haklısın oda.
Ben kendimi frenledim ama yine de çok ceza alıyorsun.
Çok ağır kurallar var.
Bende sinirleniyorum önümde birisi hatalı yazmışsa direkt rapor.

Öncelikle kuralları iyi okuyun. Direk rapor değil. Direkt rapor :)
Yanlış bilgi vermemek için, bilginizi iyice ölçün ve öyle yazın. Bir daha yaşanmaz diye düşünüyorum.

Bildiğinizden emin olun ve öyle yazın.
Öncelikle kuralları iyi okuyun. Direk rapor değil. Direkt rapor :)
Yanlış bilgi vermemek için, bilginizi iyice ölçün ve öyle yazın. Bir daha yaşanmaz diye düşünüyorum.
Size de benim tavsiyem: İnsanlara laf atmak için ikinci hesap açmayın 😉

Bildiğinizden emin olun ve öyle yazın.

Size de benim tavsiyem: İnsanlara laf atmak için ikinci hesap açmayın 😉
O olayın aslını üst yönetim biliyor 😉 Cezam bile vardı ama olay anlaşılınca kaldırıldı :)

Şu açıdan da düşünmelisiniz: Biri ilk mesajı görüp doğru olduğunu sandıktan sonra ona göre hareket etmeye başlayabilir. Örneğin fanı değiştirmek yerine baştan bir güç kaynağı alsa sorumlusu siz olurdunuz. :)

Kime güveneceği sizi ilgilendirmiyor. Önemli olan tek şey, yanlış bilgi vermesi. İsterse kimse görmesin, yanlış bilgi yanlıştır. Allah Allah, tek kişiye güvenir isterse. Buna siz mi karar veriyorsunuz?

11. Bir bilgiyi paylaşmadan önce bilginin kaynağından güncelliğini kontrol edin. Teknoloji sürekli ilerliyor, doğru bildiğiniz yanlış olabiliyor. Kullanıcılara konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yanlış tavsiye vermek ceza nedenidir.
Siz bu kuralı onaylamadan mı üye oldunuz? 😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı