Yanlış bilgi vermeyin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rockstar, her ne mod olursa olsun, 3.parti uygulama ile Online kısmına girersen anında postalıyor. Bak yalan yanlış konuşmuyorum, doğru söylüyorum. Oyunu indireceksin hiçbir mod ve yama ile girmeden oynayacaksın, bu da aklında bulunsun. Şimdi o konuya git, kim sana yanlış bilgi verdiyse hesap isteyebilirsin.

Başkalarına suç atmak yerine kendi hatanı bi' gör bakalım.

Açtığın konu bu. Bir kişi de ''Online girsen bile ban yemezsin'' dememiş, ne taraftan salladın bunları?

20.000 TL'ye 1200 ve RX 580 öneren kişiyi de at bakalım, abuk subuk millete sallama. Olmamış olayı oldu diye lanse ediyorsun.

Yalan yanlış bir bilgi veriliyorsa ''Rapor'' düğmesine basıp raporlayın kanıtınızla birlikte.

Yalan yanlış bilgi veriliyor deyip kendiniz yalan yanlış bilgi veriyorsunuz şu an. Kimse konunuza dediğiniz şeyleri yazmamış, aksine kullanma yazmışlar.

Ayrıca FPS artırma falan da yalan dolan, gitmişsin para hilesi açmışsın. Hak etmişsin, iyi de olmuş. Madem forum çoluk çocuk doldu, güle güle o halde. Gören de seni 45 yaşında sanacak.

Sanırım bu konuyu kastediyorsun? Ayrıca sana kıl kaptım. Kesinlikle hile açmadın. Piyasada 70000 milyar tane GTA 5 kaynıyor rica etsen verirler. İnsanları zan altında bırakma bir daha.

Öncelikle banınız hayırlı olsun.

Evet, o hileyle online modunu oynadiniz ve ban yediniz. Ortada yanlış bilgilendirme yok.
Evet oradaki insanlar da zaten problemli gitmişler "gHarDeșiM Onlayn gir BaN yEmEzsin" demişler. Arkadaşın sallamasyon bu konuyu açtığı belli. Hiçbir kanıtı yok, 20.000TL konusunu da sallıyor.

Yaptığınız her şey sizin sorumluluğunuzdadır. Herkese inanmayın. 20,000 liralık sistem konusunu koyar mısınız buraya?
Yav değil bir de, yahu olacak. Yaşınız kaçtı?
Yeni konu açarsanız bedava GTA5 diye, birisi verir. Belki sonu gelmiş forum size bu açıdan yardımcı olur.
Haklı olsak da olmasak da bir şey değişmeyecek. Şu çocuk kaynıyor ortalık diyenlerin çocuk olduğundan şüpheleniyorum.
Tokat gibi olmuş ben bile hissettim.

Bizzat @Sylveon hocamın topladığı konuya R3 1200 ve RX 570 demesi ayrı bir trajikomik.Yalancı, hileci.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı