Yanlış Bilgilendirme Derken?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bright Lord

Kilopat
Daha fazla  
Kardeşim ben orada bilgi mi vermişim? Başıma gelen olayı yazmışım niye abuk subuk anlayıp saçma sapan bir uyarı veriyorsunuz? Böyle olur olmaz yazmadım. Bana söylediklerini orada belirttim. Kontrol edin son verdiğiniz uyarıyı.

Benim de kargom gelmiyor kaç gündür yazdım adamlara, size hediye çeki verelim diyorlar aynı fiyata.

Mesajınızdan bu durum genel bir prosedürmüş gibi anlaşılıyor. Böyle mesajların kullanıcıları yanılttığını geçmişte de gördük. Nitekim mesajınız 2 kez yanlış bilgilendirme dolayısıyla rapor almış. Bu tür cezalar almamak için, yaşadığınız olayı daha dikkat ederek ve genelleme yapmadan anlatabilirsiniz.

İyi sosyaller.

Mesajınızdan bu durum genel bir prosedürmüş gibi anlaşılıyor. Böyle mesajların kullanıcıları yanılttığını geçmişte de gördük. Nitekim mesajınız 2 kez yanlış bilgilendirme dolayısıyla rapor almış. Bu tür cezalar almamak için, yaşadığınız olayı daha dikkat ederek ve genelleme yapmadan anlatabilirsiniz.

İyi sosyaller.

Uyy uşağum ceza vermeyin.

Şimdi ben milleti örgütleyip doğru olan bir şeyi defalarca kez raporlarsam o şey doğru oluyor yani. Güzel kafaymış güle güle kullanmaya devam edin.

Dosya Ekleri

• ahahaha.png
    ahahaha.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 72
Örgütlemeyle alakası yok. Mesajınızı gören birisi süreç hakkında yanlış bilgi edinebilir.
Birisi yüzünden benim ceza almam baya mantıklıymış. Neyse sonucu değişmeyecek bir konu hakkında tartışmaya devam etmek zaman kaybından başka bir şey değil. Algınızı değiştirin. Raporlayanları da yanlış rapor kullanımından ceza verin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinin IQ'sünün düşük olması yüzünden benim ceza almam bayağı mantıklıymış. Neyse sonucu değişmeyecek bir konu hakkında tartışmaya devam etmek zaman kaybından başka bir şey değil. Algınızı değiştirin. Raporlayanları da yanlış rapor kullanımından ceza verin :)

Siz bir kere karşınızdakiyle uygunsuz kelimeler kullanmadan konuşmayı öğrenin, sonra diğer meseleleri tartışınız. Herkes yazdığından sorumludur. Mesajınız insanları yanlış yönlendirebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bir kere karşınızdakine uygunsuz kelimeler kullanmadan konuşmayı öğrenin, sonra diğer meseleleri tartışınız. Herkes yazdığından sorumludur. Mesajınız insanları yanlış yönlendirebilir.
Kelimelerin uygunluğu kişiden kişiye değiştir. Bu kelimeyi hak eden daha çok kişi var neyse konu uzamasın konuyu kilitleyip geçin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı