Yanlış bilgilendirme ile ilgili yapılan raporlamanın işe yaramaması

@Silinen üye Kaynak göstererek tekrar raporlayın denmedi bana. Israrım üzerine ceza aldım üstelik. Tekrar raporladığımdan ve ısrar ettiğimden ötürü ceza almışım. Sizce tekrar raporlamak çözüm mü?

@Cruslan Bence raporladığınız kişiler torpil radarında değil. Daha mantıklı bir çıkarım olur. Kaynak gösterin diye dönüt almadığın bir raporlamada ne yaparsan karşıdakine yatırım uygulanmasını sağlayabilirsin? Yazımda belirttiğim gibi "Kaynak gösterin!" dönütü almadım. Olay kaynak göstermek veya göstermemek değil yani. :)

@Silinen üye Kaynak göstererek tekrar raporlayın denmedi bana. Israrım üzerine ceza aldım üstelik. Tekrar raporladığımdan ve ısrar ettiğimden ötürü ceza almışım. Sizce tekrar raporlamak çözüm mü?
İlk raporda kaynak göstermeden sadece doğrusunu yazdıysak ikinci raporda kaynak göstererek raporlamalıyız anlamında demek istemiştim. Demek istediğimi pek yazamamışım, kusura bakmayın.

@Silinen üye Tekrar bir rapor oluşturdum. (Yaklaşık 15 satır kanıt ve açıklama içeren.) Bu raporlamanın sonucunu da görürüz yakında. (Dönüş yapmazlarsa ciddi anlamda kötü düşüncelerim olacak. 😒 )

Ceza aldı raporlanan kişi. Bu durumda aldığımız 1 günlük ceza ve gönderdiğimiz 4 raporlama işe yaradı fakat tekrar uğraşamaya değer mi, tartışılır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı