Yanlış bilgilendirme uyarısı

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
"Orlando dedi:

Arkadaş 12 GB HDD'yi çıkarıp yerine laptop HDD'sini takacak. Öncelikle HDD'yi takıp PS3'ü açtığınızda yükleme ekranı gelmesi lazım gelmez ise PS3'ü güvenli modda başlatıp formatlamanız lazım."

Bu mesaj üzerine 12 GB PS3 modelinde HDD olmadığını ve PS3 anakartına birleşik 16 GB NAND flaş tabanlı depolama alanı olduğunu belirtmek istedim. Alıntı yapmadım çünkü mesajda çok fazla yazım yanlışı vardı.
Yazdığım mesaj:
"12 GB HDD yok. Anakart ile birleşik bir depolama alanı."
12 GB HDD yok. Anakarta takılı 16 GB NAND flaş tabanlı depolama alanı var.
Kanıt: Playstation 3 12 GB Super Slim İncelemesi - Technopat
Bu bilginin neresi yanlış?
Konu linki:
Not: Mesaj silindiği için @imyourhero hocamın mesajında görebilirsiniz.
Not2: Mesaj silinmiyor sanıyordum. Mesaj nasıl siliniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de silinmiyor sanıyordum, silinmeye başladı son aylarda. Ben de 5700XT'ye 550W yeter mi konusunda kullanımınıza bağlı olarak yetebilir, overclock düşünmüyorsanız ve ileride yükseltme yapmazsanız yeter demiştim. Yanlış bilgilendirme cezası yedim ve mesajım silindi. :(
(İki mesaj ayrıydı.)
Ayrıca AMD'nin sitesinde yazan 600W değeri "önerilendir." 550W yetmez gibi bir ifade kullanılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi en azından itiraz konusunu onaylamışlar. Bana yanlış bilgilendirme veren ''sözde'' moderatör Fatih adlı arkadaş kanıtlarla sunduğum itiraz konumu onaylamamıştı bile.

Konun onaylanmış ve cevap verilmiş:

Not: Mesaj silindiği için @imyourhero hocamın mesajında görebilirsiniz.
Not2: Mesaj silinmiyor sanıyordum. Mesaj nasıl siliniyor?

Mesaj yazım yanlışlarıyla doluydu.

Bir de, benim de bildiğim o 12 GB anakarta sabit olarak geliyor.

Hem yazımı yanlıştı, hem de yanlış bilgilendirmeydi. O nedenle sildim.

Son düzenleme:
Konun onaylanmış ve cevap verilmiş:

Benim bu konudan haberim bile yok. Ne bildirim geldi ne bir şey. Şu an siz atınca gördüm. Kusura bakmayın o zaman siteden dolayı teknik sorun olmuş sanırım.

Anakarta sabit olduğunu yazdım zaten. 12GB diye geçiyor ama Technopat incelemesinde aslında 16GB olduğu yazıyor. Zaten yanlış bilgilendirme alan mesajımda 16GB diye bir şey belirtmedim.

Oluyor bazen öyle seyler, takmamak lazim :)

Yalnız sen alıntılama yaptın ya bildirimlerde "Yanlış bilgilendirme uyarısı" dedi kalp krizi geçirecektim dedim ceza mı yazdılar?

Evet takmamak gerekiyor ama bu sorundan dolayı ben aylarca ceza yedim. Süper bir admin bana sınırsız ceza vermiş. Yanlış bilgilendirmeden sınırsız ceza. Ayrıca 5. Hatada 1 Ay diyor ben 3. Hatamı yapmışım yanlış bilgilendirmede sınırsız. Mail attım Technopat'a çözdüler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı