Yanlış Bilgilendirmeler

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba arkadaşlar, bu konuyu size danışmak için değil de bazı arkadaşların söylediği her şeye inanmamamız gerektiğini size bildirmek için açtım.
Geçen günlerde 1500 TL PC toplama (1500 ₺ PC toplama - Technopat Sosyal) adlı bir konu açtım,
Bazı arkadaşlar topladığım sistemin CS:GO'da düşük ayarda bile 40-50 FPS alacağını iddia etti kimisi ise en düşük grafiklerde bile kasacağını iddia etti, konuya bakarsanız görürsünüz zaten. Yani kısacası 2-3 arkadaş dışında herkes kötü olduğunu ve CS:GO'yu düşük grafiklerde bile açamayacığını iddia etti.
Dünden önceki gün, son olarak, belirttiğim konudaki bir arkadaşın tavsiye ettiği PSU kargo ile geldi, bilgisayarcıya götürdüm ve her şeyin montajını yaptılar, kasanın içini açıp baktğımda her şey yerli yerindeydi, çokda titiz olmasa da güzel bir şekilde monte edilmiş,
Bilgisayara CS:GO'yu dün kurabilme fırsatım oldu, açtım ve 150 ile 290 arası FPS aldığını gördüm (rekabetçi) şimdi o arkadaşlar nerede çok merak ediyorum.
Extra: Linkini attığım konuda 1600 TL sisteme 750 TL daha verip almamı önerende var. :D
Special thanks to: @Aryalore, @301230 ...
Sistemi hemen özetleyelim:
CPU: Athlon 3000G
GPU: Vega 3 (Dahili)
RAM: 2400 MHz 4 GB X 2
Anakart: A320M-H
PSU: Aerocol VX Plus 400W
Bir de Hi-Level marka bir SSD aldım 120 GB uçak gibi oldu bilgisayar.

Hayrını görün. Güzel sistem. Ona bir ekran kartı güzel gider :)
Teşekkür ederim
Eski bir donanım olunca hemen kötü diyorlar Vega 3 o kadar kötü bir apu değil.
Bence hiç kötü değil yani bana göre ama piyasadaki ekran kartlarının yabında tabikide kötü
Vega 3'ü ne sanmışlar GT540M mi?
Herhalde
Hayırlı olsun hocam. En iyisini yapmışsınız güle güle kullanın.
Çok teşekkürler
Ah o SSD'yi Hi-Level yerine WD Green veya HyperX Fury alsaydınız. Neyse hocam güzel sistem, hayırlı olsun.
Bu kadarına yetti yapacak bişey yok ama 100 lira daha fazla param olasydı emin ol kaliteli bi ssd alırdım
Raporlayın! Bilgi kirliliğinin de önüne geçmiş olursunuz en azından. :)
Hemen raporluyorum
@demir Pasa12 diye birisiymiş. Raporlasana.
Raporladım bile

Son düzenleme:

Geri
Yukarı