Yanlış Ekran Kartı Sürücüsü Yüklemek

Serkan61

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
Yanlışlıkla AMD Radeon R7 M440 sürücüsü yerine başka sürücü yükledim, sonra DDU ile sürücüyü kaldırıp R7 M440 sürücüsünü yükledim ama DxDiag komutundan ekran kartı adına baktığımda yanlış yüklediğim sürücü yüzünde AMD Radeon 530 olarak kaldı ve doğru sürücüyü yüklemem rağmen değişmiyor. Ne yapmalıyım? Format mı atmam gerek? (DDU'da R7 M440 olarak gözüküyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla AMD Radeon R7 M440 sürücüsü yerine başka sürücü yükledim, sonra DDU ile sürücüyü kaldırıp R7 M440 sürücüsünü yükledim ama DxDiag komutundan ekran kartı adına baktığımda yanlış yüklediğim sürücü yüzünde AMD Radeon 530 olarak kaldı ve doğru sürücüyü yüklemem rağmen değişmiyor. Ne yapmalıyım? Format mı atmam gerek? (DDU'da R7 M440 olarak gözüküyor)
Format atman daha sağlıklı olur.

Aygıt Yöneticisi > Görüntü bağdaştırıcıları bölümünde ne yazıyor?

Aygıt Yöneticisine girin ve Görüntü bağdaştırıcılarından kartınıza sağ tıklayıp Özellikler'e girin.

Daha sonra Sürücü kısmına gelip Sürücüyü güncelleştir'e tıklayın.
Ekran Alıntısı.PNG

"Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" a tıklayın.
Ekran 2.PNG

"Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" e tıklayın.
Ekran Alıntısı4.PNG

Daha sonra aşağıdaki listeden uygun ekran kartınızı seçip ileri diyerek kurulumu gerçekleştirin.
Ekran Alıntısı3.PNG

Geri
Yukarı