Yanlışlıkla bedavaya Amazon Prime aldım

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Koskoca şirkette nasıl böyle bir bug var hala aklım almıyor. Az önce yaşandı. "Öde" butonuna bile tıklamadım. Amazon'dan ininal Kart'ımı silecektim bir baktım hesabım Prime olmuş. Kartımda 0 TL vardı. Kontrol ettim Twitch yayıncısına abone oldum Prime Gaming'den hediye falan açtım bayağı bayağı buga girdi hesap.

Koskoca şirkette nasıl böyle bir bug var hala aklım almıyor. Az önce yaşandı. "Öde" butonuna bile tıklamadım. Amazon'dan ininal Kart'ımı silecektim bir baktım hesabım Prime olmuş. Kartımda 0 TL vardı. Kontrol ettim Twitch yayıncısına abone oldum Prime Gaming'den hediye falan açtım bayağı bayağı buga girdi hesap.
Bug değil hocam. İlk ay ücretsiz.

Detaylıca anlatıyorum. Taa Haziran başında ücretsiz deneme sürümünü aldım. Sonra deneme sürümü bitti. Bugün sırasıyla sitede şu adımları izledim.

Twitch izliyordum prime alayım dedim. Önce burada geziyordum. Ödeme yöntemini düzenle dedim. Çünkü ininalda hiç para yok 0.00 bu arada fiziksel kart ininal.

Screenshot_2021-07-24-00-30-16-960_com.android.chrome.jpg

Sonra burdan yeni ödeme yöntemi ekle dedim.

Screenshot_2021-07-24-00-30-26-460_com.android.chrome.jpg

Sonra buraya geldim. Ancak KART BİLGİLERİMİ GİRMEDEN CHROME'DAN ÇIKTIM. Çünkü almaktan vazgeçmiştim.

Screenshot_2021-07-24-00-30-32-265_com.android.chrome.jpg

Twitch izlemeye devam ettim ödeme yapmadan. Sonra chatte adımın yanında prime işaret çıkınca eyvah dedim gitti 8 lira neyse. Ama nasıl satın aldığımı anlamadım. Bütün kartlarımın geçmişine baktım hiçbirinde kesinti yok zaten sadece 1 kart tanımlı amazona o da ininal. Hiç para ödemeden ödeme tuşuna dahi basmadan bedava Amazon prime geldi. Bir dahaki aya tekrar deneyeceğim buraya yazarım.

Screenshot_2021-07-24-00-32-28-976_com.android.chrome.jpg

Koskoca şirkette nasıl böyle bir bug var hala aklım almıyor. Az önce yaşandı. "öde" butonuna bile tıklamadım. Amazon'dan ininal Kart'ımı silecektim bir baktım hesabım Prime olmuş. Kartımda 0 TL vardı. Kontrol ettim Twitch yayıncısına abone oldum Prime Gaming'den hediye falan açtım bayağı bayağı buga girdi hesap.

Bana da aynısı oldu kartımda 20 kuruş vardı ilk ay deneme almıştım zaten 1 ay daha yeniledim sonra 1 ay daha Battlefield 5'i duyunca bir daha alayım dedim bir şekilde ödeme yerine geldim ödeye tıkladım ve aldı ancak karttla sadece 20 kuruş vardı dediğim gibi anlam veremedim duruyor öyle bedava işte :)

Geri
Yukarı