Yanlışlıkla oyun parası satın aldım

Hocam telefonda Play Store cüzdanınızda veya iOS kullanıyorsanız App Store hesabınızda para varsa oradan da kesmiş olabilir oraya da bakın. Veya hattınızdan da çekmiş olabilir eğer telefonda hat varsa. TL durumunuza veya faturanızı da kontrol edin ne olur ne olmaz.

Hocam telefonda Play Store cüzdanınızda veya iOS kullanıyorsanız App Store hesabınızda para varsa oradan da kesmiş olabilir oraya da bakın. Veya hattınızdan da çekmiş olabilir eğer telefonda hat varsa. TL durumunuza veya faturanızı da kontrol edin ne olur ne olmaz.

Ben hat kullanmıyorum kontur ile yapıyorum ve para yok. Sadece babam hat kullanıyor. Sizce internetimize veya telefon faturamıza yansımış olabilir mi?

Yani eğer yansımış ise borç günü geldiğinde 8.30TL fazla ödeyeceğiz sadece değil mi?

Ben hat kullanmıyorum kontur ile yapıyorum ve para yok. Sadece babam hat kullanıyor. Sizce internetimize veya telefon faturamıza yansımış olabilir mi?

Yani eğer yansımış ise borç günü geldiğinde 8.30TL fazla ödeyeceğiz sadece değil mi?
İnternetinize yansımaz fakat dediğim gibi küçük bir ihtimal ile telefona yansımış olabilir. Borç günü 10 TL gibi fazladan ücret ödersiniz eğer yansımışsa.

Çeker çekmez bakiye düşmez, ilk işlem provizyona gelir 2-3 saat içerisinde çeker.

Ama hata ile oldu yani ne kart seçtim ne de başka bir şey.
Güncelleme Support'dan gelen yanıt. Sizce bir sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• qwdsadczxcvxcv.png
    qwdsadczxcvxcv.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 27
  • xczxvxzcvxcv.png
    xczxvxzcvxcv.png
    23,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı