Yanlışlıkla oyun parası satın aldım

asfalio

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ininal kartımda biraz para vardı. Kendime Roblox oyununda 80 robux alacaktım fakat telefonumda robloxa girdiğimde satın almaya bastığımda bir hata verdi ve sonra bilgisayardan satın almaya karar verdim. Daha sonra bilgisayardan satın almaya çalıştığımda 80 robuxum olduğunu gördüm. Kartımı kontrol ettim ve herhangi bir hareket yoktu. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar ininal kartımda biraz para vardı. Kendime Roblox oyununda 80 robux alacaktım fakat telefonumda robloxa girdiğimde satın almaya bastığımda bir hata verdi ve sonra bilgisayardan satın almaya karar verdim. Daha sonra bilgisayardan satın almaya çalıştığımda 80 robuxum olduğunu gördüm. Kartımı kontrol ettim ve herhangi bir hareket yoktu. Ne yapabilirim?
Boşver.

Nasıl yani, karttan parayı kesmemiş mi?

Boş ver? Almışsın istediğini zaten.

Onun için değil bir yere borç gitmiştir/yükselir falan diye korkuyorum.
roblox.com/supportdan ne olduğunu yazabilirsin ama Roblox'un hizmeti biraz kötü.

Sağ olun, deneyeceğim.
Yani para vermeden 80 robux mu aldın doğru mu anlamışım?

Evet öyle denilebilir.
Nasıl yani, karttan parayı kesmemiş mi?

Kesmedi robux satın almaya bastığım an bir hata verdi daha sonra fark ettim robuxun geldiğini.

Pek anlayamadım ama sanırım bedava 80 Robux almış oldunuz galiba ? İsterseniz Robloxun desteğine başvurabilirsniz bu konuda. Onun dışında bir sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı