Yapabilecek bir şey yok

Oyun oynamaktan ya da dizi izlemekten çok fiziksel bir aktiviteye yönelebilirsiniz. Hem arkadaş ortamınız olur hem de zamanınızı verimli geçirme şansı bulursunuz.

Death Stranding, RE2 remake, RDR2, Tomb Raider serisi,
Dizide izleyebilirsin TWD, the rain, Rick and Morty. Disney+ varsa bayağı güzel şeyler var karayip korsanları, cars, Esrarengiz Kasaba, daha çok var siteden de bakabilirsin.

En son Resident Evil Village bitirdim böyle oyunlardan hoşlanıyorum dizi oarak dediklerinize bakacağım.

Selam. Ben gerçekten ya boşluktayım ya da hiçbir şey yapamıyorum geçen sene LGS çalışırken bu hissler yoktu ders çalışırken sıkıntı olmuyordu ama sınavdan sonra yapacak hiçbir şey yok. Oyun desem oynayacak güzel oyun yok arkadaş deseniz forum dışıında aktivite yapabileceğim arkadaşım yok. Sap gibi sürekli evdeyim. Gerçekten çok sıkılıyorum, yani maddi sıkıntım da yok ama yapacağım ne bir şey ne arkadaşım var. Ne yapabilirim?

Ben de artık patlayacağım evde. Bilgisayar ölü gibi bir şey zaten. Para biriktiyorum oyun konsolu için onun en az 4 ayı var. Arkadaşım olsa PS Cafe'ye filan giderim de o da yok. Evde Avrupa yakası ve şarjı 1 saat giden tabletten video izlemekten başka bir şey yok.

Arkadaş yapamıyorum hocam kimse nasıl desem benimle uygun olamıyor kafa tipimle sadece sosyalde var arkadaş bulamıyorum.
Ben şahsen LGS'den sonra fiziksel aktivitelere yönelmiştim. Ben de doğuştan arkadaş edinmede pek yetenekli değilim ama arkadaş bulmuştum. Bir şansınızı deneyin derim.

Selam. Ben gerçekten ya boşluktayım ya da hiçbir şey yapamıyorum geçen sene LGS çalışırken bu hissler yoktu ders çalışırken sıkıntı olmuyordu ama sınavdan sonra yapacak hiçbir şey yok. Oyun desem oynayacak güzel oyun yok arkadaş deseniz forum dışıında aktivite yapabileceğim arkadaşım yok. Sap gibi sürekli evdeyim. Gerçekten çok sıkılıyorum, yani maddi sıkıntım da yok ama yapacağım ne bir şey ne arkadaşım var. Ne yapabilirim?

Hocam hobi edinin.

Mesela kodlama öğrenebilirsiniz kendinize uygun fiyatlı bir Arduino kartı alıp robotik kodlamaya giriş yapabilirsiniz.

Ya da HTML kodlama öğrenebilir ve web tasarımına giriş yapabilirsiniz ayrıca bu işi ilerleterek yaptığınız özel siteleri satıp para kazabilirsiniz.

Yapmak istedikten sonra aslında yapacak şey bol.

Arada benim de oluyor böyle boşluktayım her şey sıkıyor bir şeye heves ediyorsun 5dk sonra sıkıyor.

Dediğim gibi en iyisi bir hobi edinmek.

Geri
Yukarı