Yapabilecek bir şey yok

LoL başlatmayın hayatının hatasını yapmasın.

LoL merak ediyorum neden önermiyorsunuz.

Hocam hobi edinin.

Mesela kodlama öğrenebilirsiniz kendinize uygun fiyatlı bir Arduino kartı alıp robotik kodlamaya giriş yapabilirsiniz.

Ya da HTML kodlama öğrenebilir ve web tasarımına giriş yapabilirsiniz ayrıca bu işi ilerleterek yaptığınız özel siteleri satıp para kazabilirsiniz.

Yapmak istedikten sonra aslında yapacak şey bol.

Arada benim de oluyor böyle boşluktayım her şey sıkıyor bir şeye heves ediyorsun 5dk sonra sıkıyor.

Dediğim gibi en iyisi bir hobi edinmek.

Kodlama öğrenmek istiyorum şahsen bilgisaysarım elverişli bu iş için ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum.

Arkadaş yapamıyorum hocam kimse nasıl desem benimle uygun olamıyor kafa tipimle sadece sosyalde var arkadaş bulamıyorum.

Hocam bende de olgun olmayan insanlarla geçinemiyorum bir de IQ seviyesi düşük olanlarla çünkü bir insana randomun ne olduğunu anlatırken ben utanıyorum.

- İngilizce veya farklı bir dil öğrenmeye çalış.
- Oyunlar oyna şu an biraz soğuksun ama oyuna girmeden açılamıyorsun.
Arkadaşın yok diye de biraz soğuksun belki Valorant başla. Kitlesi çok fazla sesli sohpeti var insanlarla kolay kaynaşabilirsin. Formda da çok arkadaş bulabilirsin.

Lol'de oynayabilirsin ama valorant gibi kolay arkadaş bulamazsın kitlesi çok toxic ve küfürbaz.

- Diziye başla kendini kaptırırsan çok temiz akar.

- İngilizce veya farklı bir dil öğrenmeye çalış.
- Oyunlar oyna şu an biraz soğuksun ama oyuna girmeden açılamıyorsun.
Arkadaşın yok diye de biraz soğuksun belki Valorant başla. Kitlesi çok fazla sesli sohpeti var insanlarla kolay kaynaşabilirsin. Formda da çok arkadaş bulabilirsin.
- Diziye başla kendini kaptırırsan çok temiz akar.

İngilizce dil öğrenmeye çalışıyorum Valorant oynuyorum 1 yıldır ama hep toksik geldiği için arkadaş bulamıyorum dizi bakacağım ona bir şey söyleyemiyorum.

LoL merak ediyorum neden önermiyorsunuz.

Kodlama öğrenmek istiyorum şahsen bilgisaysarım elverişli bu iş için ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum.

Hocam robotik kodlama ile başlamak isterseniz Arduino ile başlayın robotistan da ya da trend yol gibi sitelerde ucuza bulursunuz kopya Arduino, kopya diye çekinmeyin orijinalinden küçük komponentler dışımda hiçbir farkı yok bende kopya var ve sorunsuz çalışıyor.

YouTube'da bir sürü temel Arduino dersi var.

Udemy'ye bakmadım ama orada da vardır büyük ihtimalle ama Udemy paralı hocam.

HTML kodlama isterseniz yine YouTube'da tonla kaynak var örnek vermem gerelirse yakın kampüsün HTML ve CSS dersleri var.

Başlamak için notepad++ indirmeniz yeterli program ücretsiz.

Ekleme: Arduino alacak olursanız set almanızı tavsiye ederim.

Hocam robotik kodlama ile başlamak isterseniz Arduino ile başlayın robotistan da ya da trend yol gibi sitelerde ucuza bulursunuz kopya Arduino, kopya diye çekinmeyin orijinalinden küçük komponentler dışımda hiçbir farkı yok bende kopya var ve sorunsuz çalışıyor.

YouTube'da bir sürü temel Arduino dersi var.

Udemy'ye bakmadım ama orada da vardır büyük ihtimalle ama Udemy paralı hocam.

HTML kodlama isterseniz yine YouTube'da tonla kaynak var örnek vermem gerelirse yakın kampüsün HTML ve CSS dersleri var.

Başlamak için notepad++ indirmeniz yeterli program ücretsiz.

Ekleme: Arduino alacak olursanız set almanızı tavsiye ederim.

Hocam daha çok ben oyun yapma yönünde ilerlemek istiyorum o zaman ne yapmalıyım.

Hocam daha çok ben oyun yapma yönünde ilerlemek istiyorum o zaman ne yapmalıyım.

O zaman da bir oyun motoru indirmekle başlayın Unity ya da unrealengine YT de yine tonla kaynak var.

Mesela AT0m var pek fazla ders videosu çekmez ama neler yapabileceğiniz hakkında ilham verebilir.

Witn ya da witnin ile Unity adlı bir kanal vardı ismi değişmiş olabilir.

Ararsanız ders videoları bulabilirsiniz derseniz ben çok hevesliyim para verip Udemy de kesin vardır dersi satın alıp dersini alabilirsiniz.

Geri
Yukarı