Yapabilecek bir şey yok

Selam. Ben gerçekten ya boşluktayım ya da hiçbir şey yapamıyorum geçen sene LGS çalışırken bu hissler yoktu ders çalışırken sıkıntı olmuyordu ama sınavdan sonra yapacak hiçbir şey yok. Oyun desem oynayacak güzel oyun yok arkadaş deseniz forum dışıında aktivite yapabileceğim arkadaşım yok. Sap gibi sürekli evdeyim. Gerçekten çok sıkılıyorum, yani maddi sıkıntım da yok ama yapacağım ne bir şey ne arkadaşım var. Ne yapabilirim?

The Walking Dead'e başlayın hocam.

Selam. Ben gerçekten ya boşluktayım ya da hiçbir şey yapamıyorum geçen sene LGS çalışırken bu hissler yoktu ders çalışırken sıkıntı olmuyordu ama sınavdan sonra yapacak hiçbir şey yok. Oyun desem oynayacak güzel oyun yok arkadaş deseniz forum dışıında aktivite yapabileceğim arkadaşım yok. Sap gibi sürekli evdeyim. Gerçekten çok sıkılıyorum, yani maddi sıkıntım da yok ama yapacağım ne bir şey ne arkadaşım var. Ne yapabilirim?
Spor salonuna üye ol. Alışınca supplementlerle süreci destekle. 3 aydan sonra insanlar sana kaç senedir spor yapıyorsun diyecek, disiplinli olman gerek sadece.

Hocam ben biraz kiloluyum da yaparken yağlar kasa dönüşmez mi?
Hayır uzaktan yakından alakası bile yok. Bu iki eleman çok farklı şeylerdir. Kalori açığı oluşturacak olursanız ve güzel beslenirseniz kas kazanıp yağ kaybedersiniz. Ama yağın kasa dönüşmesi gibi bir durum olmaz, mecazi bir söz sadece.

Kilon fazla değilse yağ kaybetmekle uğraşmana gerek yok. 1 yıl falan spor yapıp bence öyle yağ ver. Biraz araştırırsan ne dediğimi anlayacaksın.

Bunlar normaldir. Çünkü ders çalışmaya alışmışsın. Alıştığın için böyle durumlar oluyor. Bu durum zamanla geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı