Yapacağım Oyun İçin Tavsiyeler

Şimdi yorumları okudum ve kabaca şöyle:
Nükleer patlama sonrası zombiler ortaya çıktı.
Biz orada zombilere karşı savaşan ekibin bir parçasiyiz. İlerledikçe ekipten birleri ölecek ve işimiz zorlaşacak.
Craft sistemi olacak. (Yerden malzeme bulup birleştirerek eşya yapma)
Mermi kapasitemizi arttirabilecegiz.
Ana görevlerin yanında yan görev de bulunacak. (Hayvan avla gibi)
Zombiler evleri işgal etmiş ve evleri kurtarmak gibi bir hikaye düşünüyorum.

@Afa531 ekip iyidir ama ben şimdi Unreal'a hakimim. Animasyon ve modelleme kalıyor.
Bunları iyi bilen biri para isteyecek (Gayet normal) ama ben para veremem. Bu yüzden animasyon ve modellemeyi de kendim yapmayı düşünüyorum. Biraz da internetten kaliteli model bulabilirsem kullanırım. Efektler ve sesleri internetten bulmayı veya Unreal mağazasından almayı düşünüyorum.

Zombi oyunları genelde zaten craft ve hayatta kalma üzerine. Sen aynı şeyi yaparak diğerlerinden ne konuda sıyrılmayı düşünüyorsun? Hikaye modu sana uymaz seslendirme ve hiç bir şey koyamam diyorsun o şekilde olmaz. O zaman Max Payne gibi çizgi roman tarzı ara sahneler koyacaksın.
Bence diğerlerinden sıyrılmak için saf aksiyon ve oynanış üstüne giderek mühimmat kaygısız şekilde bir adamın bir ortamın içinden özgürlüğe kaçışını yapabilirsin. Bu karantinaya alınmış bölge veya Mars'ta kurulan yeni hayata kaçış gibi olabilir.

Zombi oyunları genelde zaten craft ve hayatta kalma üzerine. Sen aynı şeyi yaparak diğerlerinden ne konuda sıyrılmayı düşünüyorsun? Hikaye modu sana uymaz seslendirme ve hiç bir şey koyamam diyorsun o şekilde olmaz. O zaman Max Payne gibi çizgi roman tarzı ara sahneler koyacaksın.
Bence diğerlerinden sıyrılmak için saf aksiyon ve oynanış üstüne giderek mühimmat kaygısız şekilde bir adamın bir ortamın içinden özgürlüğe kaçışını yapabilirsin. Bu karantinaya alınmış bölge veya Mars'ta kurulan yeni hayata kaçış gibi olabilir.
Diğerlerinden sıyrılma gibi bir niyetim yok. Para kazanmayı şu an düşünmüyorum. Amacım oyun yapma konusunda sürekli daha fazla gelişmek olduğu için düzgün ama özgün olma zorunluluğu olmayan bir projeye girişmek istedim. Seslendirme koyamam derken karakterler konusmayacak. Ama bağırma sesleri eklemeyi düşünüyorum. Özgürlüğe kaçış fikri güzel, teşekkür ederim.

Diğerlerinden sıyrılma gibi bir niyetim yok. Para kazanmayı şu an düşünmüyorum. Amacım oyun yapma konusunda sürekli daha fazla gelişmek olduğu için düzgün ama özgün olma zorunluluğu olmayan bir projeye girişmek istedim. Seslendirme koyamam derken karakterler konusmayacak. Ama bağırma sesleri eklemeyi düşünüyorum. Özgürlüğe kaçış fikri güzel, teşekkür ederim.
Hocam discordunuz var mıdır ? Varsa verebilir misiniz ?

Eğer cidden yaparsan hemen indirip oynayacağım.Kamil Usta diye bir youtube kanalı var çok güzel anlatıcılık yapıyor eğer ihtiyacınız olursa bakınız.

Dostum pompalı ve keskin nişancı kesinlikle olmalı yoksa oyunun tadı fazla kalmaz.

Oyunda bir hikaye yaratmanın öneririm.

Oyunda 3 arkadaş zombilerle savaşabilir.

Oyunun gerçekçiliği en önemli olan şey [emoji16] benim için.

Başarılar dilerim, oyunu yapınca söyle oynayalım [emoji6]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı