Oyun yapmak için tavsiyeler

Daha fazla  
Arkadaşlar, ben son 3-4 gündür oyun yapmak üzerine çalışıyorum. Birçok şey de öğrendim, küçük bir oyun da yaptım fakat ben böyle yavaş ilerlerim. Oyun yapmayı bilen, bu konuda tecrübeleri olan biri varsa bana tavsiye verirse sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

😳
Bu videoyu yayınlayan kişinin en az 5-6 yıllık tecrübesi var.Konu sahibi yavaş öğrendiğinden bahsetmiş.

Arkadaşlar, ben son 3-4 gündür oyun yapmak üzerine çalışıyorum. Birçok şey de öğrendim, küçük bir oyun da yaptım fakat ben böyle yavaş ilerlerim. Oyun yapmayı bilen, bu konuda tecrübeleri olan biri varsa bana tavsiye verirse sevinirim.
3-4 günde birçok şey nasıl öğrenebildin acaba? Ben 2 yıldır oyun ile uğraşıyorum ve her gün yeni yeni şeyler öğreniyorum. Zamanı yönetebilmeyi ve planlı hareket etmeyi öğrendikten sonra işler rayına oturur.
Tavsiye: Game Jamlere katıl.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

😳
Yalnız bu oyun yapmak değil :D Video için oluşturulmuş bir konsept.
Oyun yapmak sanıldığı kadar kolay bir şey değil. Basit bir hatada bile günlerce uğraşabilirsin.

Yalnız bu oyun yapmak değil :D Video için oluşturulmuş bir konsept.
Oyun yapmak sanıldığı kadar kolay bir şey değil. Basit bir hatada bile günlerce uğraşabilirsin.
Şaka yapmıştım sadece.

Basit olmadığını biliyorum.

Bu listeye göz gezdirebilirsiniz. Bu kişinin birçok oyununu oynadım ve gerçekten güzeller.

Ayrıca kod yazmak istemezseniz de Core Games için çektiği bir videosu var ona bakabilirsiniz. (Aynı listede)

Zaten oyun hızlı yapılmaz ki?

Şaka yapmıştım sadece.

Basit olmadığını biliyorum.

Bu listeye göz gezdirebilirsiniz. Bu kişinin birçok oyununu oynadım ve gerçekten güzeller.

Ayrıca kod yazmak istemezseniz de Core Games için çektiği bir videosu var ona bakabilirsiniz. (aynı listede)

Unreal Engine 4'ü indir ve YouTube'deki dersleri izle.

3-4 günde birçok şey nasıl öğrenebildin acaba? Ben 2 yıldır oyun ile uğraşıyorum ve her gün yeni yeni şeyler öğreniyorum. Zamanı yönetebilmeyi ve planlı hareket etmeyi öğrendikten sonra işler rayına oturur.
Tavsiye: Game jamlere katıl.

Yalnız bu oyun yapmak değil :D video için oluşturulmuş bir konsept.

Bu videoyu yayınlayan kişinin en az 5-6 yıllık tecrübesi var. Konu sahibi yavaş öğrendiğinden bahsetmiş.

bu bir oyun değil.

😳

Zaten oyun hızlı yapılmaz ki?

Arkadaşlar benim sorduğum soru konu açıklamasında yazan veya başlıkta yazan değildi. Ceza yediğim için cevaplayamadım. Moderatör bey konuyu düzenlerken 360 derece çevirmiş ben oyun yaparken bana yardımcı olacak birini arıyorum konuda da bunu yazmıştım bir baktım program tavsiye ediyorsunuz. Eğer oyun yaparken yardım edebilecek bir arkadaşımız varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekip arıyorsunuz anlaşılan, Discord üzerinde bunun için çeşitli sunucular var. Aynı şekilde Reddit'te de bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı