Yapılan çalışma fiber altyapısı mı?

Rezerve6

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Kajaani
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Galax SG RTX3080, ASUS B550M-K, Kingston Fury Beast RGB 32 GB RAM, 1 TB PNY CS2130, 1 TB 970 Evo, Corsair RM850
Hepinize merhabalar. Sabah dışarı bakmak için dışarı çıktığımda fotoğrafta yapılan çalışmayı gördüm, fiber altyapı mı çekiyorlar? Yoksa kablo değişimi mi? Bir adet video da bırakıyorum, @Ulunay hocam siz tecrübelisiniz bir bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

IMG_20201001_125233.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepinize merhabalar. Sabah dışarı bakmak için dışarı çıktığımda fotoğrafta yapılan çalışmayı gördüm, fiber altyapı mı çekiyorlar? Yoksa kablo değişimi mi? Bir adet video da bırakıyorum, @Ulunay hocam siz tecrübelisiniz bir bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

Eki Görüntüle 686955

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanalizasyonu kazıyorlar. Ayrıca direkt o işçilerle konuşabilirsiniz.

Konuştum ama bir bilgi veremeyiz dedikleri için buraya danışma gereği duydum.

Sanki kozmik odadaki bilgiler, zaten kozmik odaya da girildi orası ayrı. Bilgi veremeyecek kadar ne önemli olabilir? Size bir şey demiyorum işçiler saçma iş yapmışlar.

Sanki kozmik odadaki bilgiler, zaten kozmik odayada girildi orası ayrı. Bilgi veremeyecek kadar ne önemli olabilir? Size bir şey demiyorum işçiler saçma iş yapmışlar.
Haklısınız. Keşke direk işçilerden bilgi alabilseydim ama maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı