Müzik denemem nasıl olmuş?

468113

Decapat
Selam amacım reklam yapmak değil FL Studio programında kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu sefer adını bilmediğim bir tür yapmayı denedim sizce nasıl olmuş eksiklerimi söyleyebilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sample kullanarak yapmışsın sanırım. Biraz bass eksikliği var melodide mid frekanslar çok vuruyor yapmış. Mix daha iyi olsa on numara parça. Eline sağlık.

Sample kullanarak yapmışsın sanırım. Biraz bass eksikliği var melodide mid frekanslar çok vuruyor yapmış. Mix daha iyi olsa on numara parça. Eline sağlık.

Sağ olun hocam mix derslerini hâlâ tam olarak bitirmedim o yüzden biraz kulak tırmalayıcı geliyor derslere devam edeceğim bass konusunda kulaklıkta biraz sıkıntı var bassları tam duyamadım sample konusunda ise piano kısmında dpiano plugin kullandım diğer kısımda Nintendo soundfont ile jazz ya da akustik gitar kullandım tam hatırlamıyorum sample girer mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Sağ olun hocam mix derslerini hâlâ tam olarak bitirmedim o yüzden biraz kulak tırmalayıcı geliyor derslere devam edeceğim bass konusunda kulaklıkta biraz sıkıntı var bassları tam duyamadım sample konusunda ise piano kısmında dpiano plugin kullandım diğer kısımda Nintendo soundfont ile jazz ya da akustik gitar kullandım tam hatırlamıyorum sample girer mi bilmiyorum.

Videodaki şarkıyla bir edit patlatıp güzel bir reklam sağlayabilirim sizin için size tavsiyem devam edin buna.

Müzikal açıdan armoni uyumsuzluğu mevcut. İkinci olarak müzik formu ve enstrümanların kullanışları / aranje dizileri hatalı. Şarkının "B" Bölümü yok. sadece bir bölümün tekrarı 3 dk boyunca dinletiliyor.

Müzik yapacaksanız; armoni, teori ve bir enstrüman çalmak ile başlayın işe. Bu şekilde müzik üretilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı