Yapılan oyun çok kazanırsa ileride telif yenir mi?

Ama şöyle bir şey de var. Eğer internette ki videolar çok izlenmemişse ve oyun çok tutarsa o videolarla birlikte oyuna da telif atabilir.
En mantıklısı şu: Oyuna ekleyin. Eğer atarlarsa "para vererek kullanabilir miyim" deyin. Eğer olmaz derlerse kaldırırsın. Bu kadar. Ama çok atabilecekler gibi durmuyor çünkü internette yayınlanmış ve çok izlemiş. Ha sizin oyun dahil videolara da hepsine telif atabilir mi atabilir. Ama yüksek ihtimalle yapmaz.
sadece fotosu ve kullandığı sözü olacak sesli bir şekilde.
bu konu benim için çok önemli açıklık getirebilirsem başlayacam.
Yani izin alabilirsiniz böyle büyük bir bütçeniz varsa riske atmaya değmez.
fakat binlerce kişi olacak onları bulmak tek tek izin istemek olmaz, ve sürekli güncellenecek duruma göre yeni kişiler eklenmeye devam edecek.

Sadece fotosu ve kullandığı sözü olacak sesli bir şekilde.

Resimde oynama yapın seside azıcık ufacık değiştirin. Başka birine benzesin yüzü de sesi de. Ama ben emin değilim siz bir avukata sorun en iyisi. Birçok avukat sitesi var onlara sorun en iyisi.
Sadece fotosu ve kullandığı sözü olacak sesli bir şekilde.
Bu konu benim için çok önemli açıklık getirebilirsem başlayacağım.

Fakat binlerce kişi olacak onları bulmak tek tek izin istemek olmaz, ve sürekli güncellenecek duruma göre yeni kişiler eklenmeye devam edecek.

O zaman siz 500.000 TL bin yanına bir 3 tane daha sıfır ekleyin. Çünkü biri bile para talep ederse hepsi eder. Buna da 500.000 TL değil 50.000.000 TL bile yetmez.

Geri
Yukarı