Yapışkan notlar yazı tipi değişti

ERK3

Femtopat
Daha fazla  
Sabah PC'yi açtım yapışkan notlarda açıldı baktım yazılar küçüklerdi normalden bayağı küçüklerdi normalde büyük olmaları lazım. Yazı tipi mi değişti kendi kendine güncelleme falan mı geldi yoksa herkes de böyle mi bu yazı tipini nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

1661761120113.png

yeni not oluştur dedim eskisi gibi çıktı düzgün ve normal oda böyle altı gözükmüyor ilk defa böyle birşey oldu bilen varmı
1661761655836.png

Son düzenleme:
Yapışkan not ayarlarından yazı sitilini değiştirin.

Biraz uğraştırıcı ama linkte nasıl yapıldığı anlatılmış:

birşey indirmeden hiçbir şey yapmadan kendi kendine yazı tipi değişti şimdi neden program indiriyorum ki zaten program indirmeden olmuş nasıl olmuşsa bunu programsız düzeltebilirmiyim yada kendi kendine nasıl şekil değiştirmiş ?

Bir şey indirmeden hiçbir şey yapmadan kendi kendine yazı tipi değişti şimdi neden program indiriyorum ki zaten program indirmeden olmuş nasıl olmuşsa bunu programsız düzeltebilir miyim ya da kendi kendine nasıl şekil değiştirmiş?

Virüs bulaşmış olabilir, herhangi bir oyun program vs yükleme yaparken değişmiş olabilir.

son zamanlarda birşey yüklemedim tek video indirdim mp4 ondanda bulaşmaz diye biliyorum
Virüs bulaşmış olabilir, herhangi bir oyun program vs yükleme yaparken değişmiş olabilir.

virüs olsa av var uyarırdı herhalde

bi tam tarama yapıyım o zaman

o gün hiçbir şey indirmedim

Son zamanlarda bir şey yüklemedim tek video indirdim MP4 ondanda bulaşmaz diye biliyorum.

Virüs olsa av var uyarırdı herhalde.

Bir tam tarama yapayım o zaman.

Bazen avler virüsleri özel tarama ya da derinlemesine tarama yapmayınca göremeyebiliyorlar.

Geri
Yukarı