Yapmak isteyip yapamadığınız hobileriniz neler?

Ben 1 yıldır sürmüyor olabilirim. Umarım sürmeyi unutmamışımdır.
Ben de çok istiyorum bisiklet sürmeyi.
Fakat sınavlar, okul ve bilgisayara olan ilgim yüzünden hep erteleniyor. :(
Hocam orası öyle ya.

Off, bir de şu bisikletlerin şimdi bakım ve tamir işleri var bir de.
Babamın bisiklette çok öncelik var.
Benim bisiklet desen sağ hidrolik fren kolu arızalı. Değiştirmem lazım ama para yok, vs.

Yurt dışına gidip güzel bir iş.

İk ben.
Kaykay almayı hareket yapmayı öğrenmeyi çok isterdim, ama :( alamadım çünkü zamanında devlet staj paralarını ödemedi, benim almak istediğim kaykay 750 TL'den 1000 TL'ye çıktı, şimdi ödenecek diyorlar ama iş işten geçti, hevesim kalmadı artık.
+Şunu yazarken arka planda vay benim hayallerim çalmaya başlaması şans olamaz yahu.

Aslında var ama parçalar çok pahalı.

Hocam orası öyle ya.

Off, bir de şu bisikletlerin şimdi bakım ve tamir işleri var bir de.
Babamın bisiklette çok öncelik var.
Benim bisiklet desen sağ hidrolik fren kolu arızalı. Değiştirmem lazım ama para yok, vs.
Biriktirip yenisini alın desem olmaz sanırım. Her şeyin fiyatı uçuk noktada.
Tamir etmek güzel de vakit lazım. Şu zamanda zaten her şey sıkıcı. 3080'im olsa bile bir yerde sıkılırım.
Bisiklet gerçekten ilaç gibi bir şey. O akşam saati tek başına sürdüğün bisiklet hissi.. Çok güzel..

Kış şartlarından dolayı bisikletle uğraşamıyorum.
Çok özledim.

Çıkabilsem köylere tur yapacağım, dedemlere de uğrarım belki :)

Zamanında en sevdiğim işlerden biriydi bisiklet ile uğraşmak. Maalesef yakın birini bisiklet kazası yüzünden kaybedince artık dışarıda bisiklet sürmeye de izin vermiyorlar.

Zamanında en sevdiğim işlerden biriydi bisiklet ile uğraşmak. Maalesef yakın birini bisiklet kazası yüzünden kaybedince artık dışarıda bisiklet süremiyorum.
Başın sağ olsun hocam. Ben de çok aslında tırsmıyor değilim sürerken.
Burada manyak gibi araba kullanıyorlar, yol okumayan bilmeyen insanlar çok.

Geri
Yukarı