Yapmak isteyip yapamadığınız hobileriniz neler?

Benim hayalim okuyup Amerika'ya gitmek ama yapamıyacağım gibi görünüyor İngilizce çok zor ve cidden alışamıyorsun.

Hocam gerçekten zor değil doğru taktiği bulamıyorsunuz bence , benim en çok kullandığım 2. taktik 7/24 müzik dinlediğim için İngilizce şarkıların kelimelerini yazıp çeviriyordum, sizde kendi taktiklerinizi bulun. İsterseniz başarırsınız.

Kendime ait bir garajda 600 beygir üzerinde bir Volvo 760 toplayıp Gatebil 'e çıkmak. Bir İskandinav ülkesinde yaşamadıkça gerçekleşmesi imkansız bir hayal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski seri müzik sistemler. Çok pahalılar ve öğrenci olduğumdan dolayı ne kadar al-sat yapsam da gücüm yetmiyor. Evde kendi sistemimi elimden geldikçe yapmaya çalışıyorum.

Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eski seri müzik sistemler. Çok pahalılar ve öğrenci olduğumdan dolayı ne kadar al-sat yapsam da gücüm yetmiyor. Evde kendi sistemimi elimden geldikçe yapmaya çalışıyorum.

Örnek:

Bende böyle şeyleri seviom amfi alıp haporlere bağlıyorum bass veriyorum dinliyorum.

Bende böyle şeyleri seviom amfi alıp haporlere bağlıyorum bass veriyorum dinliyorum.
Benim için önemli olan sadece bass değil, önemli olan elimdeki malzemeler ile alabileceğim en kaliteli sesi almak. Videolarımı beğendiniz mi birde? Yorumlar önemli benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı