Yaptığınız en psikopatça şey nedir?

Geçen yaz bir arkadaşımla bisiklete atlayıp git gel 45km köye gitmiştik. Yolun bir kısmında iki tarafımız da bayağı sık ağaçlı ormandı. Oralarda önümüzden garip bir kertenkele geçti, bir cetvel boyu vardır belki. Çoban köpekleri falan da vardı bazı yerlerde. Sağ çıkmamız garip :D
O ormanlık yolda yılan da çıkıyormuş bazen, yoldan dönünce babam söylemişti.

Geceleri bir anda yere atlayıp dolabın, yatağın altına bakıyorum biri var mı? Diye :D. Ya da tam yatacakken alttan biri çekecek diye zıplayıp öyle yatıyorum :D. Orada kimse olmadığından eminim ama işte nedense yapıyorum. Bunu bazen yapıyorum nedenini de bilmiyorum.

Nehirin yanında ilerlerken bir fabrikaya denk geldik.
Fabrikanın içine girmeye çalışırken fark edildik.
Eli silahlı korumalar korkutucuydu. Hayatımda hiç o kadar hızlı koşmamıştım.

Nehirin yanında ilerlerken bir fabrikaya denk geldik.
Fabrikanın içinde girmeye çalışırken fark edildik.
Eli silahlı korumalar korkutucuydu. Hayatımda hiç o kadar hızlı koşmamıştım.

Devamında ne olduğu aklıma takıldı.
Bir de yanında arkadaşlar terk edilmiş olursa fabrika.

Bir yere bakıp bazen 1-2 saate kadar çıkıyor mal mal tek bir şeyi düşünüyorum. Son zamanda tanıştığım insanlar bana durmadan zarar verdiği için bu aralar insanlardan uzak duruyorum. Sürekli kafamdan oyun yazıp sonra rastgele karakterler hayal edip onlarla senaryo yazıyorum ve bu durmadan oluyor. Ölümümü düşünüp insanların ne tepki vereceğini merak ediyorum. Şuan bunları gerçek ismimle yazdığım için ilerde karşıma çıkacak şeyleri düşünerek gülüyorum. Ha birde arada bir filmin karakterinden çok etkilenip onun gibi davranıyorum.

Uçakla yolculuk yaparken bir adamla tanışmıştım, adı Tyler Durden. Çok manyak bir herif bu adam böyle sabun falan yapıyor hatta sabunla bomba falan nasıl yapılır onu anlattı bana. Her neyse ben dışardayken evim patlamış falan gittim aradım bunu buluştuk, bira içtik falan filan derken bu bizde kalsana dedi bende tamam dedim sonra geldi bana yumruk at dedi ben başta yok falan dedim ama sonra çaktım bir tane "aağ kulağıma vurdu şerefsiz" falan demeye başladı sonra orada dövüştük falan sonra eve gittik evi çok garipti bayağı zıplasan yıkılacaktı yani. Sonra bu dövüş kulübü diye bir şey kurdu orada milleti dövüştürdü işte kuralları vardı kimseden bahsetmemek falan filan derken millet bu dövüş kulübünü o kadar sevdiki tüm herkes onu konuşuyordu. Sonra bu Tyler planlar yapmaya başladı bankaları falan patlatacağını söyledi evde bir sürü adamlar vardı. Ertesi gün baktım Tyler kaybolmuş! Her yerde aradım bu adamı ama yok. Sonra baktım herkes bana tyler demeye başlamış! Diyorum ki ulan ben tyler değilimki benim adım jack. Evdeyken baktım arkamda tyler durden. Dedim neden herkes bana tyler diyor dediki sen aslında bensin ben aslında senim. Sonra öğrendimki aslında uyumadığım için oluyormuş bunlar. Ağzıma sıktım gitti bu psikopat tyler.
. . . . . .

Yeni konular

Geri
Yukarı